Velikonoce na Primě nadchnou celou rodinu

Rozmanitou nabídku filmů a pohádek, oblíbených seriálů i strhujících show, ze kterých si vybere každý člen rodiny, přinese na Velikonoce skupina Prima. Diváky u obrazovek čekají nabité svátky, které odstartuje už ve čtvrtek 6. dubna ve 20.15 televizní premiéra romantického filmu Prezidentka. Během velikonočního víkendu se diváci dočkají oblíbeného rodinného snímku Gump – pes, který naučil lidi žít, ale i řady klasických českých filmů.

Velký pátek odstartuje na obrazovkách kanálu Prima zábavný film Víla Zuběnka, který nadchne především ty nejmenší diváky. Na něj naváže dobrodružný rodinný snímek Třetí skoba pro Kocoura, dopolednem pak provede diváky Louis de Funès v bláznivé komedii Na stromě. Po obědě přijde ke slovu Divá Bára, než ji odpoledne vyžene Obušku z pytle ven. V podvečer diváci nepřijdou o další díl nového pořadu Koko ve varu ani o své oblíbené Prostřeno!. Večer přinese premiérový díl Máme rádi Česko a představí další České chaty snů.

Sváteční program na obrazovkách přinese i Velikonoční pondělí, které zahájí malé batole, jež se ztratí svým únoscům v komedii Trable prcka Binka. Následovat bude dětská komedie Výbuch bude v pět, kterou na obrazovkách vystřídá legendární Hotel Modrá hvězda. Odpoledne načne pohádka O statečném kováři.

O pestrou nabídku nebude nouze ani na tematických kanálech skupiny. Prima COOL představí v pátek 7. dubna bláznivou komedii Jump Street 21, na kterou o týden později naváže její druhý díl. V sobotu 8. dubna pak odstartuje série Mission: Impossible, jejíž díly bude kanál divákům přinášet každou sobotu večer až do května. Na Velikonoční pondělí 10. dubna pak oslaví své již 5. narozeniny kanál Prima KRIMI.

Nepřeberné množství nejrůznějších titulů bude pro uživatele během svátků připraveno i na videoslužbě prima+. Fanoušky české tvorby pobaví komedie Pánský klub a to, že láska kvete v každém věku, jim dokáže Srdce na dlani. Vzkřísit rodinný podnik se bratři pokusí velkolepou show v Cirkusu Maximum a cestu k sobě budou hledat otec s dcerou ve snímku Minuta věčnosti. Celá rodina si užije pokračování pohádky Princezna zakletá v čase 2, ve které se princezna Ellena a princ Jan tentokrát vydají na pomoc alchymistce Amélii.