Poslední oběť přitáhla k obrazovkám přes 1,1 milionu diváků

První díl detektivní minisérie Poslední oběť skupiny Prima zhlédlo 1 118 000 diváků (share 31,55 %) v CS 15+, a stal se tak vítězem středečního dne i večera. Příběh psychoterapeutky Stely Skoumalové (Markéta Plánková), jejího bratra, kněze Alberta Macha (Marek Lambora), a šarmantního vdovce Tomáše Hrubana (Lukáš Vaculík) napsalo sesterské duo Kateřina a Jitka Bártů.

Ve čtyřech dílech Albert řeší dilema, jestli kráčet cestou vědy, nebo se držet své víry, zatímco jeho sestra Stela pomáhá řešit vztahy a problémy svých klientů. Život sourozenců významně ovlivní vdovec, archeolog Tomáš Hruban, který se snaží vyrovnat s autonehodou své ženy Táni (Adéla Gondíková) a pochopit důvody, proč musela zemřít, zatímco on sám je pro policii hlavním podezřelým z její vraždy.

V dalších rolích se objeví Marek Němec, Jiří Ployhar, Pavel Řezníček, Olga Želenská, Pavla Vitázková, Prokop Zach, Hana Kusnjerová, Ivana Korolová, Dana Morávková, Kristýna Badinková, Jan Dolanský, Lenka Vlasáková, Martin Sobotka, Petra Jungmanová.

Na tuto minisérii volně navazují další příběhy hlavních hrdinů v seriálu Půlnoční zpověď, které již teď stejně jako Poslední oběť mohou diváci vidět na streamovací platformě prima+ nebo 26. dubna ve 20.15 na TV Prima.

Zdroj: ATO-Nielsen, ke dni 30. března 2023