DERMACOL LOVE DAY se uskuteční již tuto neděli. 1. května zároveň diváci uvidí novou grafiku na Prima LOVE

Největší oslava lásky v Praze, DERMACOL LOVE DAY, se blíží. Havlíčkovy sady se již počtvrté promění v nejzamilovanější prostor se spoustou aktivit v duchu lásky, krásy a zábavy už tuto neděli – 1. máje. Návštěvníci akce se mohou od 11.00 těšit na pestrý program plný workshopů z oblasti krásy, módy i zdravého životního stylu, koncertů, například Dary Rolins nebo ABBA WORLD REVIVAL, ale i na módní přehlídky, kreativní a odpočinkovou zónu nebo nejrůznější aktivity pro děti.

Kromě narozeninové oslavy na akci samotné dostane kanál Prima LOVE 1. května ještě jeden velký dárek – novou, modernější a dynamičtější staniční grafiku.

 

Již čtvrtý ročník akce DERMACOL LOVE DAY, který opět pořádá primácká agentura SOLOOTIONS, nabídne jako vždy pestrý program nejen pro všechny ženy, ale i muže a nejmenší účastníky akce. Program se navíc poprvé rozšíří i do spodní části Havlíčkových sadů, kde bude druhé pódium.

 

Na hlavní PRIMA LOVE stagi, jejímž programem budou celý den provázet moderátoři televize Prima Eva Hecko Perkausová a Petr Vágner, se návštěvníci během dne mohou těšit na módní show Glanc by E.daniely, beauty talks Dermacol, křest sprchového krému z edice LOVE DAY, krájení narozeninového dortu k 11. narozeninám Prima LOVE, stand-up Adély Elbel či autorské čtení Jitky Asterové. Chybět nebudou ani koncerty – během dne vystoupí Martin Harich, před krájením dortu Jana Rychterová, v 16.00 Dara Rolins, v podvečer pak program přinese koncert projektu MikAel a večer završí kapela ABBA WORLD REVIVAL.

Druhá PRIMA stage pod taktovkou moderátora Marka Kafky nabídne mimo jiné cooking show šéfkuchařů Lukáše Neckáře a Petra Hajného, chybět nebude ani program pro děti – divadelní představení Čarodějnice Petrany nebo představení CD Z pohádky do pohádky. I v dolní části Havlíčkových sadů pak proběhnou nejrůznější hudební vystoupení, u pódia se bude několikrát za den také cvičit.

Samozřejmostí je bohatý doprovodný program akce. Ženy si jistě užijí možnost nechat se nalíčit, zacvičit si, navštívit kondiční či výživové poradenství, kreativní a kulinární workshopy nebo se zeptat slavné kartářky na své vztahy. Množství aktivit od nejrůznějších dílniček, přes malování masek na obličej či barvení vlasů, po deskohraní nebo detektivní pátrání je připraveno i pro ty nejmenší. A program samozřejmě pamatoval na muže, a dokonce také na pejsky, kteří jsou na akci rovněž vítáni. Nebude chybět ani velká food zóna s pochoutkami z celého světa.

Vstup na DERMACOL LOVE DAY je jako vždy zdarma pro všechny návštěvníky. Opět si však mohou zakoupit speciální tašku Dermacol, díky které se mohou nechat nalíčit, nechat si nalakovat nehty, a navíc si odnést dárky v minimální hodnotě 600 Kč! Tašku je možné zakoupit přes GoOut, Ticketportal nebo Slevomat. Akce se koná pod záštitou starostky MČ Prahy 2, Ing. Alexandry Udženija.

Na diváky kanálu čeká symbolicky na 1. máje novinka i na obrazovkách. Prima LOVE se totiž po čtyřech letech dočká nové staniční grafiky. Logo a font kanálu zůstávají stejné, avšak jeho celková vizuální výbava se představí v dynamičtější a hravější podobě v nových výrazných barvách. Úprav doznala i kompozice upoutávek, která divákům umožní rychlejší a jasnější navigaci. Za novou podobou stojí audiovizuální studio Department v čele s Michalem Pacinou, kteří se již od roku 2014 podílejí na utváření vizuální identity skupiny Prima i jejích pořadů.

„Nová grafika kanálu je inspirována trendy na sociálních sítích – její výsledná podoba tak stále zachovává romantické atributy kanálu, ale je mladistvější a více ladí s doprovodným hudebním podkresem. Signifikantním prvkem nadále zůstává kolorování upoutávek dle rozšířené barevné škály připravené pro kanál, díky němuž se vizuální výbava Prima LOVE odlišuje od všech ostatních stanic skupiny Prima,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima a agentury Solootions.