Media Club odstartoval nový koncept setkání – BIZ BRUNCH

Obchodní zastupitelství Media Club začátkem dubna pořádal první BIZ BRUNCH, který byl věnován sociálním sítím. Jedná se o nový koncept setkání u šálku kávy a dobré snídaně, na kterém byli pozvaní hosté seznámeni s novinkami z našeho byznysu. Celým brunchem provázeli zajímaví hosté z oblasti TikToku a byly představeny možnosti vzájemné spolupráce na všech sociálních sítích.

Eliška Herciková, Head of Social Media, a Kateřina Wiesnerová, Social Media konzultant ze skupiny Prima, zahájily prezentaci představením sociálních sítí Primy. Sdělily posluchačům, co a jak na různých médiích funguje dle zjištěných dat z pravidelných statistik, jež jasně vypovídají o úspěchu kampaní. Jak funguje spolupráce a jaké balíčky spolupráce nabízí, prezentovala Kateřina Wiesnerová.

 

Co je TikTok a jaké jsou reklamní možnosti, prozradil Levan Kezua, Regional Client Partner Lead z agentury Httpool. V úvodu sdělil, že „TikTok už není o tanečcích a lip sync, ale dokáže edukovat, inspirovat a pobavit vás, jelikož stále nějaké tanečky zůstaly.“ Zmínil důvody, proč využívat této platformy k reklamě či své prezentaci. Nakonec představil formáty a specifika zveřejňování příspěvků na TikToku.

 

Poslední část prezentace patřila úspěšnému českému influenceru Immanuelu Adenubi, který informoval, jak využít TikTok a influencery v komunikaci, jak je důležitý výběr influencera pro svůj brand, protože každý pracuje s jiným contentem. „Pochopte, s kým máte tu čest, a poznejte ho.“ Závěrem zmínil možnosti spolupráce brandu a influencera při komunikaci na TikToku.