Atmedia stojí za Ukrajinou a otevírá mediální prostor ve prospěch kampaně na její podporu

V souvislosti s aktuálním děním na Ukrajině se vedení mediálního zastupitelství Atmedia, které na našem trhu zastupuje téměř 30 tematických televizních stanic, rozhodlo uvolnit mediální prostor na vybraných kanálech pro TV kampaň na podporu Ukrajiny. „Situace na Ukrajině nám není lhostejná a tímto krokem bychom rádi vyjádřili solidaritu s jejími obyvateli a současně odsoudili ruskou invazi na území suverénního státu,“ vysvětluje Michaela Suráková, Managing Director ve společnosti Atmedia.

Televizní kampaň Pomáháme Ukrajině vznikla pod záštitou AKA (Asociace komunikačních agentur) a ASMEA (Asociace mediálních agentur). Jejím hlavním cílem je podpořit projekt rozcestníku pomoci Stojimezaukrajinou.cz, kde mohou lidé pomáhat Ukrajině různými způsoby – od zaslání finančního příspěvku přes přispění do sbírek pomoci po nabídku ubytování ukrajinským uprchlíkům. „Kontaktovali jsme zástupce iniciačních agentur s nabídkou připojení se k této kampani a v souvislosti s tím jsme se rozhodli ve prospěch tohoto spotu otevřít mediální prostor na 14 tematických stanicích, které mediálně zastupujeme,” přibližuje Michaela Suráková. Od 8. 3. tak kampaň poběží na kanálech AMC, CS Film, CS History, CS Mystery, Film+, FilmBox, JOJ Cinema, JOJ Family, Rebel, Relax, Spektrum, Sport 1, Sport 2 a TV Paprika.

V průběhu března bude na zmíněných stanicích odvysíláno celkem 1615 spotů. „Předpokládáme, že toto číslo ještě vzroste, neboť očekáváme zapojení dalších TV stanic z našeho portfolia,” dodává Michaela Suráková.

Zdroj: Atmedia