Skupina Prima se dostala na short list HbbTV Awards s online nástrojem AD SIMPLE

Nová reklamní platforma AD SIMPLE zaujala v mezinárodní konkurenci porotu HbbTV Awards, která ji zařadila na short list v kategorii „Best use of HbbTV for advertising-based solutions“. Nástroj umožňující klientům rychlý a automatizovaný nákup reklamního formátu Switch-In na HbbTV vyvinulo obchodní zastupitelství Media Club ve spolupráci se společností KINET, technologickým partnerem skupiny Prima v oblasti HbbTV. Vyhlášení HbbTV Awards proběhne 28. listopadu na 11. ročníku HbbTV Symposia, které se letos koná v Neapoli.

Poptávka po reklamě na HbbTV platformě nám meziročně opět vzrostla – až o 30 %. A protože naším dlouhodobým cílem je přinášet nová řešení a oslovovat také menší, regionální klienty, byla pro nás spolupráce s KINET na projektu AD SIMPLE logickým krokem,“ říká Kateřina Srbová, produktová manažerka HbbTV skupiny Prima.

Reklamním agenturám i klientům byl nástroj AD SIMPLE zpřístupněn na začátku srpna letošního roku. Webové rozhraní nabízí registrovaným uživatelům snadné plánování a správu kampaní v HbbTV. Aplikace je uživatelsky jednoduchá, přehledná a umožňuje rychlou optimalizaci a průběžné vyhodnocování kampaní v HbbTV.