Skupina Prima je generálním partnerem PRIMA CUPu

Pravidelné reportáže ze seriálu PRIMA CUP, pod který spadá také ŠKODA AUTO Český pohár v maratonu, bude možné sledovat na televizních stanicích skupiny Prima. 

„Jsme rádi, že se nám podařilo spojit se se skupinou Prima, která má ve svém portfoliu zpravodajskou multiplatformu CNN Prima NEWS i pořady věnované cyklistice. Kromě zpravodajství a cyklistického magazínu doplníme televizní vysílání exkluzivním materiálem z dvanácti závodů, včetně nejvyšší české maratonské soutěže, kterou je Škoda Auto Český pohár v maratonu, informuje o partnerství Filip Švestka.

„Cyklistika je český fenomén, ve kterém se ročně pohybují miliardy korun. Jsem tedy rád, že nedlouho poté, co jsme představili nový pořad Cyklosalon, můžeme představit i partnerství s předním cyklistickým seriálem horských kol PRIMA CUP, který již pátým rokem patří mezi přední závody v České republice. Kromě mediální podpory bychom rádi do závodu zapojili i naše tváře a zaměstnance, říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima.
Pro účastníky seriálu se nic kromě názvu nemění. Přihlášky do závodů zůstávají v platnosti, včetně termínů závodů a již zveřejněných informací. 

Nové logo vychází z loga skupiny Prima s grafikou cyklisty proměněného do barev televize. Logo bude také možné vídat ve spojení s patronem seriálu, značkou We Love Cycling.

„Cyklistika patří k pilířům sponzoringové strategie naší automobilky. Její zakladatelé, Václavové Laurin a Klement, začínali právě výrobou jízdních kol ještě před prvními automobily a my v tomto odkazu dodnes pokračujeme. ŠKODA prostřednictvím cyklistické platformy WeLoveCycling.cz podporuje nejen profesionální závody, ale také cyklistiku pro širokou veřejnost. Na vybraných závodech seriálu PRIMA CUP chystáme bohatý doprovodný program pro diváky i závodníky,“ říká Martina Zimmermann, vedoucí marketingu ŠKODA AUTO Česká republika.

Exkluzivní obsah přinese skupina Prima také z nejprestižnější české bikové akce, kterou je domácí šampionát v cross country. Ten se uskuteční od 19. do 22. srpna v Harrachově. 

Podrobnosti o seriálu naleznete na www.iprimacup.cz.