Prima LOVE připravila místo tradičního eventu květnovou výzvu Rozdávej lásku!

Již druhým rokem se kvůli epidemické situaci nemůže v pražské Grébovce 1. května konat oblíbený event Dermacol LOVE DAY. Prima LOVE si proto v jeho duchu připravila na celý měsíc výzvu Rozdávej lásku! V jejím rámci mohou fanoušci kanálu plnit jednoduché úkoly z kola štěstí, kterými zpříjemní den někomu blízkému – udělají mu soukromý LOVE DAY. Pokud svůj dobrý skutek nasdílí na sociální sítě a nominují do výzvy další přátele, mohou se objevit ve speciálním pořadu, který Prima LOVE odvysílá v červnu.

Již loni na jaře jsme bohužel museli, vzhledem k pandemii covidu, Dermacol LOVE DAY zrušit. Když jsme viděli, že letos bude situace podobná, rozhodli jsme se pro naše diváky a fanoušky připravit LOVE DAY v trochu jiné podobě. Doufáme, že naše výzva přinese krásné zážitky s rodinou a přáteli všem, kteří se do ní zapojí a rozhodnou se spolu s námi Rozdávat lásku!“ říká Aleš Pýcha, Marketing, PR & Solootions Director, skupiny Prima.

Princip výzvy je jednoduchý. Na instagramovém profilu Prima LOVE najdou fanoušci každý květnový týden nové kolo štěstí, na kterém si vytočí jednoduchý úkol, kterým udělají radost někomu blízkému nebo i sobě. Při plnění úkolu se natočí či vyfotí, vše nasdílí na Instagram s označením @primalovetv a #loveday, a v příspěvku navíc označí další přátele, které do výzvy nominují. Vybrané příspěvky ocení Prima LOVE dárkovým balíčkem, ty nejlepší se pak objeví ve speciálním pořadu, který televize odvysílá v červnu. K výzvě je připravena i speciální televizní a rádiová kampaň, promována bude také na sociálních sítích.

Hvězdy televize Prima Eva Perkausová a Petr Vágner, kteří tradičně LOVE DAY moderují, se do výzvy samozřejmě zapojili jako první. 1. máje překvapil Petr Evu v pražské Grébovce piknikem. Myslím, že obzvlášť v dnešní době bychom měli udělat něco pěkného pro lidi kolem sebe, a to nejen pro rodinu a kamarády, ale právě třeba pro kolegy z práce nebo sami pro sebe. Moc si tak cením toho, že pocta odstartovat celou výzvu připadla na mne, a doufám, že se do ní zapojí co nejvíce lidí,“ říká Petr Vágner. Tradiční LOVE DAY byl jednou z mých nejmilejších akcí, a jsem proto moc ráda, že letos jsme se do jeho příprav opět pustili, ačkoli jen v podobě, kterou dovolují současná opatření. Věřím ale, že Rozdávat lásku s námi budou diváci i fanoušci, a příští rok už se opět všichni setkáme osobně,“ dodává Eva Perkausová. V průběhu května se zapojí i další známé tváře z obrazovky FTV Prima.

Videa a fotografie v rámci výzvy Rozdávej lásku! lze sdílet až do konce května na Instagramu s označením @primalovetv a #loveday.

Zdroj: FTV Prima, spol. s r.o.