Prima zahájila natáčení zábavné show Můj muž to dokáže!

Televize Prima zahájila natáčení nové zábavné show Můj muž to dokáže. Soutěž, ve které muži plní kuriózní úkoly a jejich ženy si na jejich výkonnost vsází, znají Evropané jako show My Man Can. V Česku jí bude provázet dvojice Adéla Gondíková a Ondřej Urban a v roli soutěžících budou slavné české a slovenské dvojice.

Kolik chilli papriček dokáže váš muž sníst? Zvládne překážkovou dráhu na vysokých podpatcích? Kolika holčičkám zvládne v časovém limitu zaplést cop? Na to si budou vsázet slavné ženy nebo partnerky slavných mužů – a ti udělají všechno pro to, aby tip svých partnerek dokázali naplnit. Jisté je jediné: neskutečná zábava a výhra sto tisíc korun!

„Show Můj muž to dokáže je v Evropě známá a úspěšná. Jde o licencovaný pořad My Man Can, který je velmi úspěšný například ve Velké Británii. Tam ale soutěží běžní občané, kteří se přihlásí do castingu. V naší verzi budou soutěžit v první sérii slavné osobnosti. Diváci je tak poznají v opravdu kuriózních situacích, v nichž s naprostou jistotou ještě nikdy nebyly. Mají můj obdiv, zvláště mužská část soutěžní dvojice bude muset prokázat odvahu, nadhled a humor,“ říká o nové show generální ředitel televize Prima, Marek Singer.

Zábavnou soutěží provedou Adéla Gondíková a Ondřej Urban. „Několik dílů už jsme natočili a je to velká zábava. Pro nás pro ženy obzvlášť. My máme klasický babinec, bavíme se o mužích a smějeme se, když plní úkoly. Sledovat například manžela Evy Perkausové, svalovce, jak na vysokých podpatcích zdolává překážkovou dráhu, to se těžko popisuje, to se musí vidět. Jsem ale ráda, že se bavíme nejen my, ale i muži. Jsou pochopitelně i obdivováni, takže se s případným ponížením snáze vyrovnávají. Tenhle pořad je ale především velký zdroj humoru,“ popisuje princip nové show Adéla Gondíková. Její moderátorský kolega, Ondřej Urban, bude mít na starost mužskou sekci. Všechny úkoly, kterými muži projdou, sám dopředu vyzkoušel, a tak jako jediný dopředu ví, co slavné pány čeká. „V této soutěži jsem takový pokusný králík, zatímco Adéla má na starost ženskou část soužících. Ženy budou sedět u pokerového stolu a na své chlapy budou sázet žetony. A já mám na starost chlapy, budeme blbnout a plnit připravené úkoly. Vyzkoušel jsem si to na vlastní kůži, abych jim byl dobrým rádcem. A musím říct, že některé jsou opravdu hodně obtížné,“ přiznává Ondřej Urban.

Co jejich muži dokážou, nebo nedokážou, zjistí například Mahulena Bočanová, Eva Perkausová, Gabriela Soukalová, Dana Morávková, Eva Burešová, Zorka Hejdová, Kateřina Brožová a další slavné ženy. A jakou důvěru mají ve svých drahých polovičkách, poznají například Martin Zounar, David Gránský, Honza Dědek, Roman Vojtek, Marek Vašut či Jaro Slávik.

Show Můj muž to dokáže se v produkci GoodTV a režii Jana Fronce divákům TV Prima na televizní obrazovce představí již brzy.

Zdroj: FTV Prima, spol. s r.o.