Prima Slunečné léto se vrací, tentokrát s titulárním partnerem Asombroso by Osmany Laffita

Skupina Prima se rozhodla zopakovat loňskou úspěšnou roadshow Slunečné léto, tentokrát s titulárním partnerem Asombroso by Osmany Laffita, která je stejně jako v loňském roce navázaná na aktuálně nejoblíbenější dlouhodobý seriál Slunečná. Herci seriálu se během srpna a září vydají ve speciálním Slunečném autobuse po různých místech České republiky, aby se osobně potkali se svými fanoušky. Tato jedinečná tour získala za loňský rok od České eventové asociace (ČEA) ocenění v kategorii B2C eventů na podporu vztahů se zákazníky. Odpolednem plným zábavy vás provede Eva Decastelo alias seriálová cukrářka Zuzana Dolejšová.

Jsme rádi, že tento ojedinělý projekt, který vůbec poprvé vyrazil s našimi herci na roadshow do regionů po celé České republice, získal výše uvedené prestižní ocenění ČEA. Vzhledem k tomu, že i díky partnerům bude letošní program nabitější a bohatší, věříme, že si letos naši diváci akci ještě více užijí. Vždyť co je více Prima než být v létě spolu a poznávat krásy Česka,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima.

Kromě samotných herců dorazí žlutý autobus do každé z lokalit také s nabitým programem. Těšit se můžete na tematické hry, které zabaví celou rodinu, soutěže o seriálový merchandising, občerstvení a vystoupení hudebních interpretů. Účastníci budou moct zároveň na sociálních sítích sdílet své fotografie se Slunečným busem pod #Slunecneleto. Kromě moderátorky Evy Decastelo se bude účastnit módní návrhář Osmany Laffita a hudbou potěší Leona Machálková, Václav Noid Bárta nebo Petr Kotvald. V průběhu celého zábavného odpoledne budou k dispozici aktivity v partnerských zónách – skákací hrad, soutěž v malování o „nejhezčí dětský pokoj na světě“ a fotbálek od Raiffeisen STAVEBNÍ SPOŘITELNY. Nedílnou součástí bude beauty Asombroso by Osmany Laffita zóna s možností zakoupení vybraných produktů za zvýhodněné ceny.

Asombroso ve španělštině znamená úžasný, dechberoucí… Proto se tato značka Osmanyho Laffity ráda podílí na úžasných projektech. „Čas, který věnujeme sami sobě a svým blízkým, je nejdůležitější. Moje kosmetika i parfémy jsou navrženy tak, aby z obyčejného používání produktů vykouzlily neobyčejný zážitek. A stejně tak neobyčejným zážitkem bude, když se všichni potkáme na Prima Slunečném létě,“ doplňuje Osmany Laffita.

Dále se mohou návštěvníci těšit na omalovánky a dětské křížovky s Primáčkem a INSTAX fotokoutek. Samozřejmě dbáme na to, aby vše bylo pořádáno v souladu s hygienickými opatřeními týkajícími se covidu-19.

Fanoušci Slunečné, kteří se nemohou dočkat dalších premiér, mohou sledovat předpremiéry úspěšného seriálu Slunečná během prázdnin v iPrima videopůjčovně za 39 Kč za díl. Na televizní obrazovky se vrátí premiérové díly seriálu na konci prázdnin a poběží vždy v úterý a ve čtvrtek.

Na setkání s oblíbeným seriálem se můžete těšit v těchto termínech a lokalitách:

7. 8. Olomouc (OC Haná)

8. 8. Ostrava (Auto ESA)

14. 8. Plzeň (FRESH Festival)

15. 8. Plzeň (Auto ESA)

19. 8. Praha (AQUAPALACE)

21. 8. Praha (Amix Prima RUN)

28. 8. Litoměřice (Zahrada Čech – Den pro děti)

29. 8. Pardubice (FRESH Festival)

11. 9. Liberec (OC NISA)

19. 9. Chomutov (Auto ESA)

24. 9. Náchod (Město Náchod)

26. 9. Brno (Auto ESA)

Časový harmonogram (14–17hod.) bude pro všechny zastávky obdobný:

14:00 zahájení a rozhovory s herci a tvářemi

14:30 hudební vystoupení

15:30 soutěže a kvízy

16:00 autogramiáda 

 

Zdroj: FTV Prima, spol. s r.o.