CNN Prima NEWS nabídne pohled do soukromí šéfů politických stran a hnutí

Jak vypadá soukromí českých vrcholných politiků? Co si o jejich působení myslí rodina či blízké okolí, v čem spatřují své přednosti a slabiny? To vše poodhalí speciální letní seriál 360° Pavlíny Wolfové. Už v pondělí 19. července se představí premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš.

V rámci speciálního letního vysílání 360° se moderátorka Pavlína Wolfová zaměří v odlehčeném duchu na soukromí současných politických lídrů, kteří se na podzim budou ucházet o křeslo v Poslanecké sněmovně. CNN Prima NEWS proto oslovila šéfy stran a hnutí, které mají alespoň potenciální šanci na překonání hranice potřebné pro vstup do Sněmovny ať už v koalici, nebo jako samostatný subjekt.

„Jsem ráda, že se CNN Prima News už podruhé podařilo přesvědčit šéfy politických stran k trochu netradičním rozhovorům. Díváme se v nich spolu na život, jehož součástí je politika, s odstupem, místy s nadhledem, někdy dokonce s jistou sebekritikou. Věřím, že je důležité představit tyhle lídry, kteří se ucházejí o naše hlasy, i jinak – jsou to totiž normální lidi, mají rodiny, běžné starosti, pochybnosti a někdy strach,“ říká moderátorka pořadu Pavlína Wolfová.  

Součástí pořadu budou i rozhovory s rodinou politiků. Diváci tak dostanou jedinečnou příležitost sledovat, jak vnímají časově náročnou práci lídrů stran jejich nejbližší a co všechno na ně prozradí.

Prvním hostem bude předseda vlády a šéf vládního hnutí ANO Andrej Babiš. Rozpovídal se například o tom, proč během prázdnin nepojede na dovolenou či jak jeho potomci vnímají působení v politice.

„Frederik to moc neřeší, ten má teď holky – má druhou. Vypadá skvěle, má 195 cm, je vymakaný. Kdybych měl postavu jako on, tak mám 10 procent navíc. To už do října nedám,“ zmínil například Babiš.

Speciál 360° Soukromí politiků vysílá CNN Prima NEWS od 19. do 30. 7. každý všední den od 20.15.

Program vysílání:

Pondělí 19. 7. – Andrej Babiš

Úterý 20. 7. – Petr Fiala

Středa 21. 7. – Ivan Bartoš

Čtvrtek 22. 7. – Tomio Okamura

Pátek 23. 7.  – Vojtěch Filip

Pondělí 26. 7.  – Marian Jurečka

Úterý 27. 7. – Markéta Pekarová Adamová

Středa 28. 7. – Vít Rakušan

Čtvrtek 29. 7. – Robert Šlachta

Pátek 30. 7. – Zuzana Majerová Zahradníková

 

Zdroj: FTV Prima, spol. s r.o.