Prima COOL chystá novou sexy autorevue, na které si chlapi smlsnou a holky se něco přiučej. Sleduj Bábovky a plechovky od října na COOLu!

Že holky nemůže bavit pořad o autech? To tedy může! Když se chytře vymyslí, dobře napíše a vtipně odmoderuje, může ke sledování revue o motorech, převodovkách a benzínech konečně vzít kluk svoji holku, holka svýho kluka i ono své ono. Ať jsme taky jednou korektní. Bábovky a plechovky totiž budou bavit všechny. Vymyslely je, napsaly a moderují Tereza Tobiášová a Marie Stará. Od 6. října každý čtvrtek ve 21.45 na Prima COOL.

Bábovky a plechovky, to jsou dvě hezké, chytré, vtipné, mladé (za tuhle tiskovou zprávu daly svoje životní úspory) moderátorky Tereza Tobiášová a Marie Stará a zánovní krasavice i funglovky na čtyřech kolech, pomocí kterých budou Tereza s Marií plnit prekérní úkoly. Víš, co dělat, když si uvnitř auta zabouchneš klíče? Nebo když do nafťáku omylem naliješ benzín? Marie s Terezou ti dají vlastně docela jednoduché návody, které ti ušetří vyčítavé telefonáty s tátou, bráchou, manželem, milencem, přítelem i prašule za odtahovku.

„Bábovky a plechovky jsou pro všechny, kteří mají smysl pro humor. Muži se budou mít na co dívat, a i když tomu nebudou chtít ani věřit, dokonce se od nás i leccos nového dozví. Ženy se pobaví a dostanou pár praktických holčičích rad, které jim třeba ušetří nervy a peníze,“ popisují princip magazínu jeho moderátorky. Nebyly vybrané náhodou. Tereza Tobiášová se tvorbě televizních auto-moto revue už pár let věnuje, pro Primu vyrábí např. Autosalon a Cyklosalon, a Marie Stará, ač na to nevypadá, je rekvalifikovaná automechanička. „Marie Stará alias Stará indiánka je módní návrhářka a designérka. Je chytrá, až to bolí, a upřímná, až to pálí. Ve skrytu duše je ale pořád tou ušmudlanou opravářkou, kterou byla na začátku své automobilové kariéry. Už dvacet let se snaží prosadit a teď i moderovat a dokázat, že i holky od aut mají styl,“ říká o své kolegyni a kamarádce Tereza Tobiášová.

„Tereza pilovala svoje zkušenosti v divadle. Hrála, hrála a hrála by do dneška, kdyby vyrostla, ale ona nevyrostla. A těch hobitích rolí moc není. Studovala scenáristiku, pracuje v televizi a do všeho žvaní,“ popsala hezkou, chytrou, vtipnou, mladou Terezu Tobiášovou neméně hezká, chytrá, vtipná, o něco málo méně mladá (slíbili jsme jim, že to v tiskové zprávě zazní dvakrát) Marie Stará.

Řeč v půlhodinovém moto magazínu bude tedy o autech, která ještě nebyla chytřejší než nejchytřejší bruneta. Snad je ještě někdo před barákem máte. A taky o holkách, kterým sluší podpatky i montérky. A co díl, to jeden VIP host a nebezpečná zpověď za volantem. Umíš si představit Vémolu v trabantu? Zbytečná otázka, víme, že ne. Takže sleduj Bábovky a plechovky od 6. října každý čtvrtek ve 21.45 na Prima COOL.

Show Bábovky a plechovky vyrábí v režii Martina Müllera a Tomáše Koudského produkční společnost UNICORN PICTURES CZ s.r.o., která pro televizi Prima vyrábí také pořady Autosalon.TV a Cyklosalon.TV.