Policie v akci na Primě každý všední den již od 9. 10. 2017

Televize Prima začne od 9. října vysílat pořad, který nemá na českých obrazovkách obdoby – Policie v akci. Každý všední den od 16.50 nabídne čtyři případy, čtyři lidské osudy, čtyři policejní zásahy. Před kamerou vystupují různé policejní hlídky, případy ukazují různé podoby každodenního volání o pomoc, které oni musí řešit.

Televize Prima začíná vysílat nový seriál s názvem Policie v akci. Každý zásah je zahájen voláním na dispečink, přijímá se nové oznámení. Do akce okamžitě vyrážejí policisté. Co přinese jejich zásah tentokrát? Dopadnou pachatele? Nový seriál Policie v akci je inspirovaný reálnými případy, u kterých denně policisté zasahují. Krádeže, přepadení, rodinné a sousedské spory – situace, jejichž obětí se může stát každý z nás. My budeme sledovat zásah policistů, který vše vyřeší.

„Přicházíme s něčím zcela novým. Ukazujeme televizně zpracovanou každodenní realitu náročné policejní práce, inspirovali jsme se reálnými příběhy,“ říká o novém pořadu Marek Singer, generální ředitel Prima Group. Zvláštností tohoto formátu je maximální snaha o realistické natáčení, scény nepřerušují pokyny režiséra, kameramani pouze sledují situaci a její vývoj. Policisté nemají přesný scénář, situaci řeší na místě.

Po zásadním úspěchu tohoto formátu v Německu i na Slovensku konečně přichází Policie v akci i do České republiky!

Od 9. října v 16.50 na Primě!

Zdroj: FTV Prima spol. s r. o.