Nový web Prima NÁPADY v září navštívilo 341 000 RU

Květnový přírůstek do primácké rodiny web Prima NÁPADY se narůstá na popularitě. V září jej navštívilo 340 789 reálných uživatelů. Více než polovinu přístupů přitom tvoří uživatelé z mobilních telefonů a tabletů, zbývající necelou polovinu pak uživatelé z počítačů. Mezi nejčtenější články patří postupy jak si vyrobit dekorace a užitečné vychytávky do domácnosti, témata s domácími mazlíčky nebo sezónní zahradnická témata.

Web Prima NÁPADY navazuje na úspěchy primáckých hobby pořadů RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ a Vychytávky Ládi Hrušky. Reportáže z obou pořadů mohou návštěvníci najít na webu sestříhané a přehledně popsané včetně potřebného materiálu a postupek. Nechybí ani další inspirativní videa a návody pro tvořivé a kutily, pro větší praktičnost je možné si návody stáhnout také v PDF. Pro snadnou orientaci je na homepage připravené přehledné vyhledávání. Ti, kteří nejsou ještě rozhodnutí, co chtějí číst, tvořit nebo opravovat mohou využít vyhledávání článků ze čtyř tematických skupin: zahrada, dům a byt, dílna a hobby, mazlíčci.

Skupina Prima tímto projektem rozšířila segment hobby produktů pro své obchodní partnery. Jejím cílem je klientům nabídnout z této oblasti ucelené obchodní balíčky, a zároveň díky video obsahu zatraktivnit obsah čtenářům. Stavíme na divácky oblíbených osobnostech, jako je, Václav Postránecký Láďa Hruška či kutil Pavel Zeman.  Na webu je možné využít nové reklamní formáty, jako je například Fluid Bottom Page 1950×2650 px, Super Size Ad 500×1000 px nebo Bottom 1950×500 px.

Zdroj: FTV Prima spol. s r. o.