Druhý ročník Vodafone YOU FESTu nabídl jedinečnou EGO SPECIAL SHOW a přilákal 8 000 návštěvníků

V sobotu 30. září se konal již druhý ročník Vodafone YOU FESTu, který i letos pořádal kanál Prima COOL a televize ÓČKO. Jedinečný program nabídl youtubery, hudební interprety, ale také dvě finále netradičních sportů. Ve středním křídle paláce se konalo finále ROG COOL ligy, zatímco venku probíhalo finále Parkour Cupu. V Music zóně vystoupil slovenský rapper EGO a ve své unikátní audiovizuální SPECIAL SHOW hostil interprety, jako je Ben Cristovao, Monika Bagárová, DJ Wich, Paulie Garand a další. Na své si ale přišli i fanoušci kapely Slza, Celeste Buckingham, Sebastiana, Pavla Callty nebo Blakkwood.

Druhý ročník úspěšného festivalu předčil svou návštěvností už tak velmi úspěšný první ročník. „Jsme rádi, že se nám podařilo zvednout laťku o něco výš, a to nejen v počtu návštěvníků akce, ale také rozšířením programu a atrakcí. Z dosavadních ohlasů je zřejmé, že se nám opět podařilo posunout kvalitu českých festivalů na novou úroveň a že si náš unikátní koncept našel své skalní fanoušky,“ vysvětluje Aleš Pýcha, marketingový ředitel FTV Prima, který zároveň stojí za agenturou Solootions.

Návštěvníci festivalu si mohli odnést naprosto jedinečný zážitek z velkolepé světelné EGO SPECIAL SHOW, která na Vodafone YOU FESTu zažila svoji premiéru. Na výběru interpretů se podílela televize ÓČKO. „Snažíme se o moderní formu festivalu. Kombinujeme zážitky a osobnosti, které zajímají celou rodinu, od dětí, přes teenagery, mladé dospělé i střední generaci. Chceme nabídnout zážitky reálné i virtuální, v podání těch nejlepších i na vlastní kůži. Ukazuje se, že je to hledání úspěšné a poděkovat za to musíme především našim fanouškům, kteří jsou připraveni jít do takového formátu s námi,“ říká Štěpán Wolde, generální ředitel ÓČKO.

V Gaming zone se odehrálo finále ROG COOL ligy ve hře CS:GO, ze kterého si vítězství odnesl tým eSuba. Proběhly také dva křty. Mikoláš Tuček a herec Jakub Štáfek alias Julius Lavický pokřtili nejnovější herní pecku FIFA18, hokejisté HC Sparta Praha zase NHL18. Ve Fashion zone se uskutečnily velkolepé módní přehlídky známých návrhářů
a řada workshopů. Na akci vystoupili také youtubeři, jako je reprezentantka ČR ve fotbale Bára Votíková, jejíž brankářské umění mohli návštěvníci osobně vyzkoušet.

I letos jsme se návštěvníkům snažili připravit v rámci celého festivalu co nejzajímavější program. Samozřejmě nechyběli zástupci party #jetovtobě GetTheLouk, Ben Cristovao, Martin Rota, DeeThane a Sterakdary, se kterými si fanoušci mohli udělat selfie nebo třeba prohodit pár slov. Před Průmyslovým palácem si ti aktivnější zacvičili s Barbary a v gaming zone si zase vyzkoušeli interaktivní stěnu nebo zkusili porovnat síly se semifinalisty Vodafone MČR v Clash Royale. Ve Fashion & Beauty zone uchvátila halloweenským líčením GetTheLouk a také zde vystoupilo 30 nejlepších zpěváků v rámci #jetovtovtobě výzvy Bena Cristovao,“ uvedla Vladimíra Doleželová, manažerka pro řízení značky
a kampaní společnosti Vodafone.

Program myslel i na pány. Ti se na festivalu mohli inspirovat auty – supersporty a drifterskými závodními speciály. Děti se zase mohly vyřádit v Primáčkově dětské zóně. Ani Food zone nezůstala pozadu a nabídla výborné pokrmy a speciality ze všech koutů světa. Naprosto jedinečná záležitost – Finále BLEND 42 VODKA Parkour Cupu v podání nejlepších parkouristů ČR se pak odehrávalo v průběhu celého dne před Průmyslovým palácem. Vítězem se stal Vladimir Koldaev, který má nyní společně s dalšími třemi umístěnými možnost účastnit se neoficiálního mistrovství světa v parkouru na ostrově Santorini.

Akci připravila agentura Solootions ve spolupráci s ÓČKO Promotion.

Zdroj: FTV Prima spol. s r. o.