Osm večerů plných zábavy a pohody přinesl letošní ročník Paramount MAX kina

Šestý ročník letního Paramount MAX kina na střeše Centra Černý Most minulý čtvrtek slavnostně završilo dvojité promítání filmů Bumblebee a Mission: Impossible – Fallout. Kino již tradičně přinášelo každý čtvrteční večer po celé prázdniny divákům oblíbené filmové evergreeny. Celkem osm promítání, za kterými stojí kanály Paramount Network a Prima MAX, navštívilo letos téměř 8 000 návštěvníků. Již podruhé nechyběly před každým snímkem stand-up vystoupení komiků z pořadu Comedy Club, letošní ročník zpestřil i tematický zábavný program k filmu SpongeBob v kalhotách. Oblíbenou akci i letos pořádala primácká agentura SOLOOTIONS.

„Letní Paramount MAX kino patří do našeho portfolia eventů již řadu let a těší nás, že zájem o promítané filmy je stále vysoký. Letos dokonce počet návštěvníků několikrát překročil stanovenou kapacitu, ale diváky neodradilo od sledování programu ani rychle připravené improvizované posezení,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima a šéf agentury SOLOOTIONS.

Na zahájení letošního ročníku Paramount MAX kina, které patřilo všem dětem, se letos podílela i značka Nickelodeon. Díky ní si ve čtvrtek 30. června v prostorách letního kina mohli všichni malí návštěvníci v průběhu celého odpoledne užít skákací hrady, stavění mega jengy či polštářového bigburgeru, tematické tetovačky, popcorn, a především maskoty z filmu SpongeBob v kalhotách, který se večer promítal. Akci si nenechalo ujít přes 600 dětí, které byly z prvního prázdninového zážitku skutečně nadšené.

V následující čtvrtky se na plátnech objevili například Tom Hanks a Leonardo DiCaprio v legendárním filmu Chyť mě, když to dokážeš; Richard Gere s Catherinou Zeta-Jonesovou a Renée Zellwegerovou v muzikálu Chicago nebo John Travolta, Samuel L. Jackson a Uma Thurmanová v Pulp Fiction. Nechyběli opět stand-up komici z oblíbeného pořadu Comedy Club, kteří každé promítání zahájili jedním vystoupením.

Jsme rádi, že promítání Paramount MAX kina láká s každým rokem větší počet návštěvníků. Zároveň je skvělé vidět, že oblíbené evergreeny od Paramount Pictures stále baví. Už teď se těšíme na organizaci dalšího ročníku akce,“ říká Viktor Hetyei, Paramount Brand Director, CEE.

„Filmy pod letní oblohou s jedinečnou atmosférou, to je promítání v letním Paramount MAX kině. A my jsme rádi, že jsme našim návštěvníkům mohli nabídnout další ročník této skvělé akce a doplnit o ni náš nabitý kulturní program,“ říká Barbora Sádlová, manažerka z Centra Černý Most, které je partnerem letního Paramount MAX kina a poskytuje pro něj venkovní prostory a zázemí.