Nový web Autosalon.tv má za sebou úspěšný rok existence. V prosinci měl rekordní návštěvnost 498 639 RU

Novému motoristickému webu Autosalon.tv se i v prosinci 2019 podařilo meziměsíčně navýšit návštěvnost. Ta se od spuštění webu koncem května kontinuálně navyšuje měsíc co měsíc. Opět tedy dosáhla nového rekordu.

V prosinci web podle nezávislého ověřování NetMonitor navštívilo 498 639 RU (reálných uživatelů), což je o 3,48 % více než v dosud rekordním listopadu. Webu Autosalon.tv se opět podařilo přiblížit největším automobilovým webům na českém trhu, jejichž návštěvnost většinou v prosinci meziměsíčně klesala.

Web těží ze spolupráce s televizním pořadem Autosalon, vysílaným na kanálech Prima a Prima COOL, a využívá mediálních výstupů jeho populárních moderátorů Josefa Vrtala, Josefa (Sršně) Šilera, Terezy Tobiášové, Jana Říhy, Radka Vrtala, Františka Fialy a dalších. Zároveň ale jeho tým tvořený zkušenými i mladými ambiciózními redaktory a editory pod vedením šéfredaktora Ondřeje Běhala vyrábí i vlastní mediální obsah, zaměřený na všechny typy tuzemských šoférů. Obsahu odpovídají i jeho motta: „Nejlepší spolujezdec českého řidiče“ a „Pomáhat a bavit“.

Autosalon.tv vznikl jako zcela nový web koncem května 2019. Ideově částečně navázal na web www.iprima.cz/autosalon, ale prezentoval se zcela novou grafikou i obsahem. Automobilovým žargonem jde o zcela nový model, který navazuje na svého předchůdce pouze propojením s pořadem Autosalon.

Web Autosalon.tv provozuje loni založená firma CAR PR MEDIA, patřící do holdingu firem skupiny Prima. CAR PR MEDIA má od letošního roku nově na starost také skladbu a obchod televizního pořadu Autosalon.

Zdroj: FTV Prima, spol. s.r.o.