Herci ze seriálu ZOO vypravili do světa CD s písničkami ze seriálu

Velkým koncertem a za neskutečné podpory fanoušků pokřtili herci nové CD, které obsahuje písničky ze seriálu a nazpívala ho Eva Burešová. Na akci v Safari Parku ve Dvoře Králové, kde vznikají exteriéry seriálu ZOO, se v pátek uskutečnil obrovský „mejdan“, kde seriálové hvězdy přišly pozdravit fanoušky a rozdaly tisíce podpisů.

Soutěže, setkání se svými oblíbenci, křest nového CD a koncert Evy Burešové si mohli příznivci seriálu ZOO užít na plné pecky. Počasí vyšlo dokonale a tisíce fanoušků tak tančily a zpívaly pod pódiem, kde Eva Burešová alias seriálová Viky, nebo snad Lady X, zpívala pecky, které přímo pro seriál upravil Václav Noid Bárta.

David Gránský, Michaela Pecháčková, Michaela Tomešová, Pavel Nečas, Jan Kopečný, Tereza Vodochodská, Ivan Vodochodský, Adéla Hesová, Jakub Barták – ti všichni pomáhali CD, které se křtilo vodou od gepardů, vypustit do světa. „Vůbec si nemyslím, že slovy dokážu opravdu popsat, jaký pro mě byl koncert. Děkuji za nádherný den, děkuji celé kapele, kolegům, svému malému pomocníčkovi, který pokud se ještě před pár dny trochu před publikem ostýchal, tak teď by nejraději celý koncert vzal za mě. Největší dík patří vám všem, kteří jste dorazili – a že vás bylo!“ Tak se nechala slyšet po akci Eva Burešová, která společně se svými kolegy rozdala i nespočet podpisů. Po koncertě se totiž konala i autogramiáda, která trvala přes pět hodin a herci se podepisovali do posledního člověka ve frontě. Podpisové kartičky tak mizely rychlostí blesku a každý herec rozdal téměř dva tisíce podpisů. Překážkou jim nebyla ani zima, ani tma, protože posední podpis padl kolem půl jedenácté večer.