Farmář hledá ženu: První díl pořadu, ve kterém se hledá obrovská láska, je tady. Jak dopadnou dopisy těch, kdo se chtějí seznámit?

Seznamte se se čtyřmi statečnými farmáři a jednou farmářkou, kteří se chystají najít si partnera pro život za přítomnosti televizních kamer. Reality show plná soubojů o srdce i špinavé práce se vrátila na obrazovky: 3. dubna ve 20.00 na Prima SHOW a následně 4. dubna ve 20.15 na Primě.

Moderátorka pořadu Laďka Něrgešová v úvodu prvního dílu zavzpomíná na série minulé. „Když jsem se před jedenácti lety vydala za prvními farmáři, tak jsem ani netušila, kolik prázdných srdcí se společně podaří naplnit láskou. Pořad Farmář hledá ženu je jednou z nejúspěšnějších vztahových show na celém světě. Své ano si řeklo téměř sto párů a na svět přišlo víc než dvě stě dětí. I u nás se farmářům dařilo. Jeníčkovi Beranovi, Petru Hájkovi a dalším…“ A dodává, že za těch jedenáct let mohli diváci vidět příběhy plné lásky, radosti, ale i slz a zklamání. „Takový už je život.“ A i proto, že reality show přinesla mnoha lidem lásku, Laďka se štábem zase zavítá do všech koutů Čech a Moravy, aby se pokusila čtyřem farmářům a jedné farmářce najít spřízněnou duši. „Pojďme tedy společně otevřít další kapitolu příběhu, který píše sám život. Protože – farmář hledá ženu!“

Medailonky jednotlivých farmářů jste viděli v létě loňského roku. Z nich vzešli ti, kteří se s vámi na televizních obrazovkách budou objevovat v následujících týdnech. Ti, kteří na základě odvysílaných medailonků dostali nejvíc dopisů, ze kterých pro ně snad vzejde opora pro život, partner, spřízněná duše, láska. Jak moderátorka dodává: „Láska přináší do života radost, lehkost. Pojďme jim pomoci.“

Nejprve si připomeňme, kdo lásku hledá:

Cílevědomý Josef Kučera (28), který hledá ženu milující přírodu.

Básník Pavel Pollreich (57), hledající ženu, které by psal básně.

Upřímný František Mařík (36), hledající klidnou a přívětivou ženu.

Přímočarý Zdeněk Slouka (36), který touží po podnikavé a pohodové partnerce.

Koňařka Andrea Víznerová (38), hledající tolerantního muže s dobrodružnou povahou.

 

To jsou oni. Farmáři, kteří budou tento rok hledat spřízněnou duši. A budou mít možnost se se svými protějšky setkat osobně.

Josef z brašny plné lásky dostane mnoho dopisů. S Laďkou je pečlivě proberou – a kdo se nakonec dostane do finále? Koho si pozve, jen podle fotografie, na setkání na Zámečku? Budou mít šťastnou ruku? A kdy se Josef roztetelí? Koho odmítne a proč?

Pavel je pracovitý romantik a na farmu hledá ženu, které by mohl psát básně. Vybere si z dopisů, které mu Laďka donese? Bude pro něj výběr těch dam, se kterými se chce vidět, složitý, nebo bude mít jasno na první dobrou? Představuje si, že jeho žena by měla mít vztah k přírodě, dá se to ale poznat z jediného dopisu? Najde svou vysněnou vílu?

Zdeněk je chovatelem snad úplně všeho. A má také hlavu plnou nápadů. Hledá k sobě vitální ženu, která nechce přežívat, ale život žít. S Laďkou proberou dopisy – zjistíme, že nehledá pejskařku, vegetariánku… Najde ženu, kterou by pozval na Zámeček? Dobrou zprávou je, že najde. Ovšem budou to ženy, které chtějí žít podle jeho motta? A to zní: „Raději prožít jeden den jako lev než celý život jako ovce…“

Andrea na svou pravou lásku čeká. Jak ji zaujmou dopisy, které Laďka donese? Starší ročník nehledá, dokonce ani muže, který ji osloví „Andero“. Nad dopisy přizná, že hledá nejspíš vrstevníka. Ne obézního a nekuřáka. Pozitivně naladěného. Takového, který umí vařit. Najde muže podle svých požadavků, nebo všechny dopisy budou odloženy ke šnekovi – tedy mezi dopisy, kterým se Andrea dál věnovat nebude?

František má také u Laďky plnou brašnu dopisů. Dokonce kvůli nim odloží i stlaní. U Františkovy volby budou přítomni i rodiče. Jak mu poradí? A budou vůbec radit? V dopisech například nestojí nic o vaření ani pečení. Maminka ale slibuje, že to je něco, co ráda naučí. František chce ženu s vyřešenou minulostí, smyslem pro humor, pracovitou. Laďka má pocit, že se František nad dopisy tváří otráveně. Je to tak, nebo jde jen o mimikry, které má z předchozích vztahů?

Jak to celé dopadne, s kým se farmáři setkají a přeskočí pověstná jiskra?

Láska začala úřadovat 3. 4. na Prima SHOW, následně pak 4. 4. na Primě. Dívejte se, držte palce a sledujte příběhy lidí, kteří nemají pro samou práci čas se seznámit.

Koncept reality show zůstává stále stejný, také moderátorkou je i v této řadě skvělá Laďka Něrgešová, která empaticky provede všechny soutěžící celou reality show.

 

Zdroj: FTV Prima, spol. s r.o.