Creative Sales a SOLOOTIONS představily novinky na BIZ BRUNCHI

BIZ BRUNCH

První letošní BIZ BRUNCH nabídl klientům aktuální přehled možností, jak co nejefektivněji promovat své produkty či značky napříč obchodním zastupitelstvím Media Club a agenturou SOLOOTIONS. Novinky z kreativního obchodu představili Djalavian Harut, Lucie Zelená a Eva Hamarčáková z oddělení Creative Sales. S eventy agentury SOLOOTIONS seznámila hosty její vedoucí Linda Komjati.

Specialistka kreativního obchodu Eva Hamarčáková přiblížila tematiku sponzorských vzkazů včetně jinglosponzoringu a speciálních typů superinjektáží. Dále pak hostům představila formát, kterým jsou minipořady. V průběhu popsala jejich koncept a přínos pro klienta. Lucie Zelená doplnila prezentaci o nejkreativnější část televizního proma – product placement. Popsány byly jeho principy a detailnější rozdělení v rámci seriálové (i neseriálové) tvorby.

Celkovou koncepci crossmediálních projektů představil Djalavian Harut, vedoucí kreativního obchodu. Zdůraznil sílu crossproma při využití všech jeho nástrojů jako PP v televizních pořadech, sociálních sítí, platformy HbbTV, rádií, PR článků a dalších onlinových mediatypů. Díky nim je možné cílit na zvýšení Brand Awareness, představení nového brandu a jeho funkcionality či konkrétní event, a maximalizovat tak servis pro klienta. Celý výklad byl prokládán konkrétními příklady z uplynulých let.

Agentura SOLOOTIONS patří pod skupinu Prima a klientům přináší komplexní komunikační řešení, kde dokáže propojovat mediatypy napříč spektrem. Její vedoucí, Linda Komjati, seznámila hosty s eventy pořádanými pod jejich hlavičkou. Loni jich agentura uspořádala více než patnáct a navštívilo je celkem téměř 200 000 lidí. Mluvilo se zejména o eventech LOVE DAY, PRIMA FEST, PRIMA RUN a nováčkovi v portfoliu – akci ZOOM FEST. Zážitkový happening ZOOM FEST, zaměřený na osobní rozvoj, udržitelnost, cestování i zábavu přilákal do Riegrových sadů hned v prvním roce přes 9 000 návštěvníků. Právě šíře tematického rozpětí jednotlivých akcí i jejich zaměření na nejrůznější cílové skupiny umožňuje klientům vybrat si pro jejich značku právě tu nejvhodnější.