BIZ BRUNCH Media Clubu oslavil 4. narozeniny CNN Prima NEWS

Media Club BIZ BRUNCH CPN

Dubnový BIZ BRUNCH pořádaný obchodním zastupitelstvím Media Club byl tentokrát věnován zpravodajské stanici CNN Prima NEWS, která na začátku května slaví 4. narozeniny. Nové i stávající formáty možné spolupráce v rámci značky představili vedoucí prodeje pro značku CNN Tomáš Mestek, projektoví manažeři kreativního oddělení Jakub Šenkárčin a Tomáš Dragoun a vedoucí online kreativy Jiří Kubeš.

O novinky ze světa médií a byznysu projevil zájem rekordní počet obchodních partnerů, kteří zaplnili téměř celé Studio 1. Hosty na úvod přivítali moderátoři Nového dne Daniela Habešová a Marek Kafka a vedoucí vysílání CNN Prima News Tomáš Vojáček.

Jakub Šenkárčin a Tomáš Dragoun jako projektoví manažeři kreativního oddělení provedli posluchače celým programovým schématem a nastínili kreativní možnosti televizní inzerce klientů, které nabízejí jednotlivé pořady jako Nový den, Prima ČESKO, Prima SVĚT, Prima MĚSTO, Co na to vaše peněženka, Showtime a další. Ukázali konkrétní možnosti zviditelnění partnera a jeho produktu či služeb v rámci reportáží, rozhovorů či soutěží. Na případových studiích ilustrovali možné rozsahy kampaní od těch nejmenších až po ty nejrozsáhlejší. Poodhalili i nově připravované projekty, které rozšíří bohaté portfolio prezentace jednotlivých značek. Tomáš Mestek představil další mediatypy v rámci značky CNN Prima NEWS a celkovou obchodní strategii kanálu. Seznámil je i s konkrétními čísly, kterých dosahuje CNN Prima NEWS jako multiplatforma složená z lineární televize, zpravodajského webu a sociálních sítí.

Jiří Kubeš, vedoucí online kreativy, přiblížil kreativní možnosti inzerce v rámci online formátů. Kromě rozsáhlých nativních formátů, využívání umělé inteligence pro navyšování výkonu kampaní a přizpůsobování samotné kreativy také uvedl možnosti samotné interní produkční tvorby. To znamená, že kreativní online oddělení je schopné klientům nabídnout realizaci kampaní od samotné počáteční strategie po kompletní realizaci. V rámci portfolia nabízí online prostředí využití webových magazínů, aplikací jak pro mobilní telefony, tak pro chytré televize. Neopomněl ani sociální sítě, YouTube či další distribuční kanály včetně e-mailingu, kde je průměrný open rate portfolia přes 55 %.