Zpátky do školy v rytmu světelných mečů! Prima COOL zve na turnaj ve videohře Beat Saber

Prima COOL zpříjemní žákům a studentům návrat do školních lavic speciálním turnajem BACK TO (S)COOL v oblíbené české videohře Beat Saber. Souboje budou probíhat od čtvrtka 1. září po dobu dvou týdnů v pražské Vodafone PLAYzone Areně, největším česko-slovenském esportovém centru. Turnaj vyvrcholí v pátek 16. září, kdy se uskuteční grandfinále. Nejlepší hráči získají hodnotné ceny, vítěz herní kredit v hodnotě 5 000 Kč.

Už od čtvrtka 1. září do středy 14. září se můžou žáci a studenti zapojit do dvoutýdenního turnaje BACK TO (S)COOL ve videohře Beat Saber, která patří k nejoblíbenějším videohrám pro virtuální realitu. Hráči si v ní vyzkouší roli podobnou rytíři Jedi z Hvězdných válek, neboť jsou vybaveni dvěma světelnými meči. Úkolem hráčů ale není ochrana galaxie, musí správně rozseknout létající kostky v rytmu předem vybrané hudby. Hru si můžou vyzkoušet a své dovednosti otestovat všichni návštěvníci Vodafone PLAYzone Areny, moderního esportového centra o rozloze přesahující tisíc metrů čtverečních. Nejlepší hráči získají hodnotné ceny, vítěz herní kredit v hodnotě 5 000 Kč.

Zájemci o účast v Beat Saber turnaji se mohou přihlásit přímo ve Vodafone PLAYzone Areně. Kvalifikační část do grandfinále začne ve čtvrtek 1. září a bude probíhat po dobu dvou týdnů přímo ve Vodafone PLAYzone Areně, vždy mezi 14:00 až 18:00. Každý účastník bude mít celkem tři pokusy, během kterých se pokusí získat maximální počet bodů. Deset nejlepších se může těšit na závěrečné grandfinále 16. září.

Nově registrovaní hráči navíc získají bonusový kredit na herní atrakce v hodnotě 250 Kč. Kromě virtuální reality si v aréně návštěvníci vyzkouší špičkové počítače, moderní herní konzole, profesionální závodní simulátory nebo unikátní herní křeslo Thronos.

Více o Vodafone PLAYzone Areně se dozvíte zde: https://www.playzonearena.cz/

 

O PLAYzone

Agentura PLAYzone je provozovatelem Vodafone PLAYzone Areny, esportového centra o rozloze přes 1000 m2. Agentura je také organizátorem soutěží MČR, včetně milionové Tipsport MČR CS:GO. Jako součást skupiny Prima se zaměřuje i na výrobu pořadů s herní tematikou, které vysílá televizní stanice Prima COOL, a pravidelné denní zpravodajství přináší prostřednictvím portálu PLAYzone.cz. Ten je nejnavštěvovanějším esportovým serverem na českém internetu a kromě novinek nabízí i turnajovou platformu a funkci Zápasovník. V něm návštěvníci najdou vše podstatné o esportových turnajích, hráčích, zápasech a týmech. V roce 2021 uzavřela agentura PLAYzone exkluzivní partnerství se světovými organizátory ESL a BLAST, jejichž soutěže přináší divákům s českým komentářem.