Veletrh čisté mobility e-SALON se blíží! Nenechte si ujít novou generaci zábavy!

Čtvrtý ročník veletrhu čisté mobility e-SALON se opět blíží. Čeká vás historicky nejbohatší účast ekologické mobility. Úvodní den, 10. listopad, bude patřit médiím a odborníkům, pro širokou veřejnost se veletrh otevře 11. listopadu. Potrvá do neděle 13. listopadu. Generálním partnerem veletrhu je Skupina ČEZ. Spoluorganizátorem akce je stejně jako v předchozích letech agentura SOLOOTIONS ze skupiny Prima.

Nejnovější vozy s alternativními pohony obsadí moderní haly 3 a 4, včetně výrobců elektromotorek, elektrokol a dalších vozítek na alternativní pohon. V hale 2 se budou prezentovat exponáty a technologie spojené s elektromobilitou a firmy z oblasti eTECHNOLOGY. Hala 5 je rezervována pro testovací jízdy, které neodmyslitelně patří ke konceptu e-SALONu. „Výstavní premiéru bude mít například sportovně střižená KIA EV6 GT, vycházející z aktuálního Evropského auta roku 2022. Horké novinky ukáže i automobilka Volkswagen v podobě elektrických vozů kategorie MPV ID.Buzz a LUV ID.Buzz Cargo. Představí však i svou řadu osobních vozů ID.3, ID.4 GTX a ID.5 GTX. Cupra se poprvé pochlubí svým malým elektromobilem nazvaným Born a Citroën pětidvéřovým hatchbackem ë-C4,“ přibližuje exponáty ředitelka veletrhu Jana Nosálová. Chybět pochopitelně nebude ani domácí automobilka Škoda Auto, která, mimo jiné, ukáže svůj úspěšný model Enyaq v různých konfiguracích. Své elektrifikované modely představí také značky DS, Peugeot, Opel, Hyundai, Ford, Renault a další.

 

Testovací jízdy i odborné přednášky

Během veletrhu bude vyhrazen prostor pro demonstraci některých technologií, pro zájemce bude připravena registrace, kde si vyberou z prezentovaných značek a přihlásí se na testovací jízdu. Pro návštěvníky je připraveno i testování elektromotorek, elektrokol a dalších elektrovozítek. K vidění budou také produkty společností Unicorn, Phoenix Contact, ELEXIM a dalších. Součástí výstavy budou i doplňky, služby, aplikace a legislativa spojená s alternativními pohony vozidel. V průběhu výstavy bude možné navštívit i přednášky na zajímavá témata, která budou ve všedních dnech určena odborné a o víkendu široké veřejnosti. Čtvrtý ročník konference ČISTÁ MOBILITA proběhne první den veletrhu. Akce je určena pro odborníky. Výstava, kterou společně pořádají společnost ABF a TV Prima, se bude konat ve dnech 10.–13. listopadu 2022 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Setkání s hvězdami

Zábavu pro širokou veřejnost, především pro rodiny s dětmi, chystá i spoluorganizátor akce, primácká agentura SOLOOTIONS. Ta připravuje program plný zábavy, relaxační zónu, kde si budou moci návštěvníci oddechnout a pobavit se. Kromě toho návštěvníci veletrhu budou mít šanci setkat se s tvářemi televize Prima, oblíbených seriálů, zpravodajství, a zejména s tvářemi etablovaného motoristického magazínu AUTOSALON. „Čistější mobilita a na ni navázaná infastruktura jsou jedním z klíčových diskutovaných témat současnosti. Jsme rádi, že zprostředkujeme svým divákům nejen informace z veletrhu, ale také je pobavíme přímo na místě, v odpočinkové zóně. Návštěvníci se mohou těšit na autogramiádu hvězd našich televizních stanic i mnoho dalšího,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima a šéf agentury SOLOOTIONS.

Generálním partnerem veletrhu je Skupina ČEZ

Elektromobilita je pro energetiku logickým trhem, Skupina ČEZ se jí systematicky věnuje již více než deset let. Skupina ČEZ nabízí širokou paletu souvisejících služeb a produktů pro jednotlivce, firmy, municipality a kraje.

Podrobnosti o veletrhu a doprovodném programu na www.e-salon.cz.