To nejlepší z hobby pořadů televize Prima nabízí nový časopis Prima DOMA

Skupina Prima nově nabízí to nejlepší ze svých hobby pořadů v časopisu Prima DOMA. Užitečné rady a praktické nápady pro všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet, kutily i zahrádkáře, najdou čtenáři na téměř sto stranách. Nový dvouměsíčník, jehož první číslo je v prodeji od 1. února, vydávají společnosti Medialight a Prima DOMA MEDIA ve spolupráci se skupinou Prima pod obchodní značkou Solootions. Cena časopisu je 59,90 Kč.

Dvouměsíčník nabídne čtenářům pravidelné rubriky Prima Nápady, Prima DOMA v obraze, Život v zahradě, Řemeslo nenahradíš a Kreativní koutek. U každého tištěného návodu nebo nápadu pak najdou QR kód s odkazem na videonávod projektu.

„Časopisem Prima DOMA rozšiřujeme portfolio časopisů a posilujeme náš hobby segment. Nový dvouměsíčník je určen pro všechny tvořivé ženy a milovníky ručních prací. V časopise čtenáři najdou
to nejlepší z pořadů RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ, Libovky Pepy Libického a Řemeslo nenahradíš,“
říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima.

Čtenářům nabídneme pestrý obsah s tím nejlepším z oblíbených pořadů ve formě rozhovorů i návodů krok za krokem. Ty si navíc budou moci pomocí QR kódu rovnou přehrát ve formě videonávodů na našem webu a ve svých mobilních telefonech,“ komentuje spolupráci Stanislav Knotek, ředitel společnosti Prima DOMA.

„Časopis Prima DOMA je určen pro všechny, které baví vlastnoručně tvořit, zajímají se o to, jak vylepšit svůj domov, zahradu i náladu. Čtenáři v něm kromě užitečných rad a praktických návodů najdou také rozhovory se známými tvářemi z hobby pořadů FTV Prima, DIY projekty nebo odkazy na kutilská videa. To vše doprovází moderní čistá grafika a srozumitelné texty,“ představuje nový titul jeho šéfredaktorka Pavla Hainzová.

První číslo časopisu například nabízí recepty na čaje z koření a bylin, které v zimě zahřejí na těle i na duši. K čaji patří dobrá kniha, a tak v rubrice Prima Nápady přináší pět návodů, jak si svítilnu, nejen na čtení, vytvořit doma. A aby bylo po dočtení kam knihu odložit, čekají čtenáře i návody na originální poličky na knihy. Fanoušky pořadů Fachmani a Libovky Pepy Libického jistě potěší rozhovor s jejich hlavním představitelem Pepou Libickým. I přes chladné počasí se časopis podívá na zahradu, a to na keře a stromy, které kvetou i v zimě. Představí zajímavé lidi z pořadu Řemeslo nenahradíš, kteří se profesionálně věnují tradiční rukodělné výrobě. A samozřejmě poskytne celou řadu návodů na kreativní tvoření v podobě valentýnských dekorací a dárků a ukáže, že bambule nepatří jen na čepice.

Zdroj: FTV Prima, spol. s r.o.