Tisíce spokojených návštěvníků, nové trendy v elektromobilitě i zábava – takový byl třetí ročník veletrhu e-SALON

Představení trendů v čisté mobilitě, třetí ročník veletrhu e-SALON, přilákal na výstaviště PVA EXPO PRAHA více než 16 000 návštěvníků. A už teď je zřejmé, že se díky zájmu diváků můžeme těšit na další ročník.

Čísla mluví za vše: Celkem 81 vystavovatelů ze dvou států zaplnilo během přehlídky e-SALON 11 500 čtverečních metrů výstavní plochy v PVA EXPO PRAHA. Mezi více než 16 000 návštěvníky byli profesionálové z oboru, kterým byl vyčleněn první den akce, i široká veřejnost. Obrovský zájem o čistou mobilitu ukázal nejen počet návštěvníků, ale také doprovodný program veletrhu.

Na letošním e-SALONu byly uvedeny významné novinky světových značek, takže Škoda Auto představila nejen čistě elektrické, ale i plug-in hybridní modely, plus další služby, které k elektromobilitě zkrátka patří. Také další značky prezentovaly to nejzajímavější, co mají z tohoto segmentu v nabídce.

O doprovodný program se pro návštěvníky po celou dobu starala spolupořádající agentura Solootions ze skupiny Prima. Díky tomu se mohli všichni, kdo na veletrhu byli, setkat s řadou hvězd televize v čele s protagonisty aktuálně nejúspěšnějšího českého dlouhodobého seriálu Slunečná.

Více o veletrhu najdete na www.e-salon.cz.

Elektromobilita je pro energetiku logickým trhem, Skupina ČEZ se jí proto systematicky věnuje již přes deset let. Provozujeme největší síť veřejného dobíjení v ČR s více než 320 stanicemi. Rychlodobíjecí stanice vznikají i díky podpoře z evropského programu CEF (Connecting Europe Facility). Současně nabízíme širokou paletu souvisejících služeb a produktů pro jednotlivce, firmy, municipality a kraje.

V roce 2022 proběhne e-SALON v termínu 10.–13. 11. Generálním partnerem veletrhu e-SALON 2021 je Skupina ČEZ.

Zdroj: FTV  Prima, spol. s r.o.