Tip na dárek: set kniha Modrý kód a stejnojmenná karetní hra

Právě vychází nová, knižní podoba Modrého kódu, navíc s příručkou první pomoci připravenou ve spolupráci s Českým červeným křížem. Knihu podle stejnojmenného seriálu Modrý kód vydává FTV Prima ve spolupráci se společností Euromedia Group, a.s. a je určena pro příznivce oblíbeného televizního seriálu z lékařského prostředí. Obsahuje 15 vybraných příběhů a rozkrývá osud postav, který se neobjevil v seriálu. Diváci tak mají jedinečnou šanci nahlédnout do zákulisí těchto případů a sledovat vývoj příběhu mimo obrazovku. Doporučená cena titulu je 299 Kč.

Všichni znáte televizní seriál Modrý kód, kde se na urgentu rubavské nemocnice zachraňují životy dnes a denně. Knižní publikace Modrý kód, která vychází v předvánočním období, vás naučí zachránit život, a to s pomocí příručky první pomoci od Českého červeného kříže. Máte tak unikátní možnost prolistovat si příběhy, které se do seriálu nevešly, zjistit podrobnosti o životech lékařů a osvojit si praktiky první pomoci.

Jako opravdoví fanoušci Modrého kódu zajisté oceníte i novou zábavně naučnou karetní kvízovou hru, která vychází ve stejném termínu jako kniha. Můžete si doplnit znalosti v oblasti medicíny, lidského těla a mezery v otázkách ze seriálu Modrý kód. Kvízovou hru vydává FTV Prima spolu se společností Albi a obsahuje 300 otázek rozdělených do šesti tematických okruhů: lidské tělo, historie lékařství, nemoci, první pomoc, různé a 50 otázek o seriálu Modrý kód.

Tak neváhejte a obdarujte své blízké dárkem souvisejícím s jejich oblíbeným seriálem.

Zdroj: FTV Prima, spol. s r. o.