Společnost Matuzalem představuje unikátní řadu doplňků stravy a kosmetických přípravků, jejichž tváří je Tereza Kostková

Společnost Matuzalem poprvé představuje unikátní řadu doplňků stravy a kosmetických přípravků, které vznikly díky dlouhodobému vývoji a klinickému zkoušení unikátního komplexu flavonoidů, jenž chrání buňky před škodlivými účinky volných radikálů. Všechny produkty společnosti Matuzalem jsou vyráběny v České republice a jsou k dostání ve vybraných lékárnách. Od neděle 4. listopadu se s produkty může veřejnost seznámit prostřednictvím rozsáhlé mediální kampaně.

Hlavní tváří celé kampaně pro český trh je úspěšná herečka a moderátorka Tereza Kostková, která se v kampani objevuje také se svým synem a rodiči Carmen Mayerovou a Petrem Kostkou. „Jsme přesvědčeni, že Tereza Kostková je tou správnou ambasadorkou, která pomůže etablovat doplňky stravy a kosmetické přípravky Matuzalem na český trh jakožto jedinečné produkty pro celou rodinu. Jsme nadšeni, že Tereza přijala naše výrobky za své a již několik měsíců je používá nejen pro sebe, ale i své nejbližší,“ říká Luboš Chadim, ředitel společnosti Matuzalem. Na Slovensku značku Matuzalem představí herečka Monika Hilmerová s rodinou.

Kampaň byla v obou zemích spuštěna v neděli 4. listopadu a veřejnost se s ní může setkat v televizi, rádiu, online, tisku i sociálních médiích. Za kreativním konceptem kampaně stojí agentura SOLOOTIONS z mediální skupiny Prima. Koncept dále rozvinula a exekuovala agentura Scholz & Friends. Produkci pak zajistila společnost Bistro Films. Mediální plánování a nákup, včetně PR servisu, zajišťuje rovněž SOLOOTIONS.

Více informací na www.matuzalem.com.

Zdroj: FTV Prima, spol. s r. o.