Skupina Prima přesouvá termíny konání akcí DERMACOL LOVE DAY, inSPORTline Prima Run i FRESH festivalů

Vzhledem k pandemii koronaviru a s ní souvisejícími mimořádnými opatřeními vlády se skupina Prima rozhodla přesunout stávající květnové eventy DERMACOL LOVE DAY a inSPORTline Prima Run, které každoročně pořádá pod značkou Solootions. Jejich realizaci tak uskuteční, jakmile to situace a nařízení vlády dovolí. Změnám v termínu konání se nevyhnou ani červnové FRESH festivaly, které televize aktuálně odkládá na září.

„V souladu s nařízením vlády a s ohledem na aktuální situaci jsme se rozhodli naše tradiční akce DERMACOL LOVE DAY a inSPORTline Prima Run posunout. Věříme, že návštěvníci o své oblíbené akce nepřijdou a že jim je nabídneme v pozdějším termínu se stejně atraktivním programem. Situaci kolem dění neustále sledujeme a vyhodnocujeme, a jakmile si budeme jistí, že konání těchto veřejných akcí je pro zdraví všech maximálně bezpečné, oznámíme nové termíny,“ uvádí Aleš Pýcha, marketingový ředitel FTV Prima.

Změny v termínech konání se potom dotknou také oblíbených FRESH festivalů, které jsou aktuálně přesunuty na následující termíny: FRESH festival Plzeň (12.–13. září 2020), FRESH festival Liberec (19.–20. září 2020), FRESH festival Pardubice (26.–27. září 2020). Dalšími eventy, které pro své diváky skupina Prima připravuje, jsou oblíbený rodinný festival BLUE STYLE PRIMA FEST (17.–18. července 2020), ŠKODA YOU FEST (5. září 2020) a veletrh e-mobility e-SALON (12.–15. listopadu 2020), jejichž termíny konání zůstávají v tuto chvíli neměnné.

Informace o termínech konání jednotlivých akcí zveřejníme na webových stránkách a sociálních sítích skupiny Prima.

Zdroj: FTV Prima, spol. s r.o.