SINGLE ŠVINDL: Monika se utká v souboji s amatérským hercem, prodejcem či krupiérem. Ti všichni umí udržet poker face. Jako fakt? A komu zničí šanci na výhru zavařené okurky?

Kdo umí blafovat, kdo má odvahu dovolit partnerovi flirtovat a najdou si během jediného týdne účastníci pořadu novou lásku? Kdo si nakonec odnese výhru? Pořad SINGL ŠVINDL přináší nový pohled na mezilidské vztahy. Už od 6. června jej mohou diváci každý den večer sledovat na Prima SHOW, s týdenním odstupem pak vždy ve všední den v podvečer na Primě.

Tři zadaní muži, jeden single a v neposlední řadě ta, která pevně drží v ruce to, kdo vyhraje. Ona a její nezadaný protějšek, nebo se z výhry osmdesát tisíc korun a pobytu v Resortu Svatá Kateřina bude radovat některý z párů, který ji přelstil?

V pondělí se o výhru a ošálení Moniky pokusí rusko-ukrajinský pár Dimitri a Ksenia. Jak vysvětluje Dimitri: „Nedávno jsme se vzali, na Staroměstské radnici, a ten den byl opravdu skvělý.“ Oba se shodnou, že by si svůj velký den klidně zopakovali. A pozor, proč nenosí prstýnky? Celou akci vymyslela Ksenia. Dimitri souhlasil. Jak je na tom s blafováním? Ksenia sama neví, a právě účinkováním v pořadu by si to chtěla ověřit. Jaká je Dimitriho taktika? „Budu opravdový. Za všech okolností. Jako bych šel na rande s tebou.“

V úterý se do hry zapojí prakticky novomanželé Martin a Margita. Tento pár se do soutěže nepřihlásil s vidinou výhry pro vlastní využití, ale proto, že Margita už dlouho vede občanské sdružení pro znevýhodněné romské rodiny, a tomu by se peníze určitě hodily. „Je to první rande, nemyslím si, že dojde na líbání,“ bere celou věc s nadhledem Margita. Tak jistě… A uvidíme, jestli Margita znejistí, až uvidí svou soupeřku. Margita je zkrátka anděl. V práci se stará o potřebné, doma nutí manžela, aby sbalil sexy kočku. Tak snad Martin svou přejícnou ženu nezklame.

Ve středu se Monika pokusí odhalit, jak je na tom se vztahy pečovatel a milovník koní, Jaroslav. Láska ke koním není jediný důvod, proč je Jarda singl. Tím je nedostatek času. Posledních dvacet let se denně staral o svého tatínka po mozkové mrtvici. „Měl jsem jen krátkodobé vztahy, ale asi mám i tak ženy přečtené, s ohledem na svůj věk.“ Proč se do soutěže přihlásil? „Chci vyhrát, umím improvizovat, to dopadne dobře.“ A jaká bude Jardova taktika? „Budu to já a budu za všech okolností mluvit pravdu.“ Je také třeba zjistit, v jakém okamžiku se z Jaroslava stane Jaryn. A proč se nevyplatí pečlivě uklízet. Ono to pak může vypadat, že jsou zametány stopy…

Ve čtvrtek bude blafovat a lhát kaskadér Radek. Prodejce zahradní techniky je tři roky ženatý s Jaroslavou. Do soutěže je přihlásila právě ona. Zvládne Radek hrát divadlo? „Takové zkušenosti mám a docela si i věřím.“ Jak se ale chystá soupeřku obelhat? Bydlí v domě po dědovi Frantovi, postupně si jej dává dohromady. „Každý chlap lže, chce se ukázat, to si myslím, že zvládnu. Mě lež přivedla do super vztahu…“ Nechá se Radek rozhodit půvabem Moniky? „Ani ne, spíš mě zajímá to, co má ženská v hlavě. A když dojde na doteky? Jaroslava tvrdí: „Radek by nikdy nešel, kam by neměl, malý kontakt bude v pohodě. A je to jen hodinka.“ A pozor, zmíněn bude také Božský Kája. V jaké souvislosti?

A v pátek se dozvíte, jak se Monika se svým odhadem strefila. Dokáže vypozorovat opravdu vše? Počkejte si na setkání, které přinese zajímavé rozuzlení.

Proč se vlastně páry do soutěže hlásí? Chtějí si ověřit, zda je jejich vztah pevný? Mají pocit, že jsou natolik přesvědčiví a pokeroví hráči, kteří ani mrknutím oka nedají najevo, že mají společnou minulost? Co všechno manželky svým partnerům během hry dovolí? Úplně všechno? Jak moc přístupná bude Niki jejich taktikám? Co si o ní myslí ženy, které ji neviděly, ale musí jí půjčit svého manžela? Co když zafunguje chemie a láska na první pohled?

Jak se budou manželé tvářit, až Moniku prvně uvidí? Nepřehodnotí manželka svůj nadhled a optimismus, se kterým se do soutěže přihlásili? Co mužům nakonec jejich ženy odpustí, a co bude už přes čáru?

Sehranost párů je výhodou při budování společné strategie, přesto nemusí být nouze o emotivní chvíle. Manželka sledující svého muže při flirtování s jinou může totiž snadno získat pocit, že už svým chováním překračuje nastavená pravidla, a začne žárlit. Celkově klidný průběh večeře tak může být v závěru okořeněn manželským dramatem.

Během pátečního – finálového – večera dojde k odhalení, zda žena měla dobrý odhad, a získává tak spolu se single mužem cenu v podobě čtyřdenního pobytu v Resortu Svatá Kateřina a 80 000 Kč, nebo si výhru odnese ženatý muž s manželkou – ten, kterého soupeřka považovala za svobodného. Finálový večer probíhá v MOON CLUBU, ve stylovém podniku zasazeném do historické budovy s prosklenou střechou, kde Monika po společné večeři se všemi čtyřmi soutěžícími určí muže, který ji nejvíce přesvědčil o tom, že právě on je tím jediným svobodným.

Sledujte už od pondělí 6. 6. večer na Prima SHOW, jak dobrý odhad mají ženy na muže a co vše je v českých domácnostech dovoleno.