Seriál Pod hladinou průměrně sledovalo přes milion diváků

Pod hladinou

Kriminální seriál Pod hladinou z dílny televize Prima lámal celý podzim rekordy v divácké sledovanosti. Každý díl sledovalo přes milion diváků a všechny se staly vítězem středečního večera. Nejúspěšnější epizoda si připsala 1 232 000 dospělých diváků při share 34,29 %. Na seriál Pod hladinou volně naváže minisérie Na vlnách Jadranu, která je od 18. října dostupná na prima+.

 

Seriál Pod hladinou z prostředí potápěčů a poříční policie, odehrávající se v nádherném prostředí slapské přehrady, měl premiéru 4. května na VOD platformě prima+. Na konci srpna pak zahájil podzimní sezónu na televizní stanici Prima. Pro tým Matěje Hádka, Sandry Novákové a Marka Adamczyka to byla úspěšná plavba. Každé jejich dobrodružství sledovalo v průměru 1 114 000 diváků při share 32,60 %. Všechny díly byly vítězem večera v cílové skupině 15+ i 15–69. Seriál se navíc každý týden objevoval mezi TOP 10 nejsledovanějšími pořady na všech stanicích. Nejúspěšnější, první epizoda přitáhla k obrazovkám 1 232 000 sledujících při share 34,29 %.

Poslední díl, odvysílaný ve středu 18. října, si nenechalo ujít 1 066 000 fanoušků při share 32,45 %. Ti se ale se svými hrdiny nemusejí loučit. Ve stejný den odstartovalo na prima+ volné pokračování s názvem Na vlnách Jadranu, ve kterém se Matěj Hádek vydává řešit problémy českých turistů na jadranskou riviéru ve spolupráci s místní pobřežní policií. Režie šestidílné koprodukční minisérie se opět ujal Vojtěch Moravec a vedle hlavního hrdiny se objeví nové postavy v podání Adama Ernesta, Natalie Germani, Sebastiana Cavazza, Maroše Kramára, Anny Šiškové nebo Sary Sandevy.

Zdroj: ATO – Nielsen Admosphere, živě + TS0-3 TV, ke dni 19. 10. 2023, CS 15+, pokud není jinak uvedeno.