Rytmus, Majk Spirit a Paulie Garand. Tipsport MČR CS:GO chystá show jako ze Super Bowlu

Tipsport MČR CS:GO posunuje laťku česko-slovenských esportových soutěží opět o něco výš. Letos si pořádající agentura PLAYzone s televizní stanicí Óčko připravila speciální halftime show. Během necelé půlhodiny se před posledním zápasem turnaje představí největší hvězdy českého a slovenského hip hopu – Rytmus, Majk Spirit, Paulie Garand a Kenny Rough.

 

Show jako v proslulém Super Bowlu čeká na návštěvníky letošního Tipsport MČR CS:GO. Dříve než v neděli 6. listopadu vypukne závěrečný zápas o titul a rovný milion pro vítěze, přivedou fanoušky do varu rapeři, kteří překonali hranice svého žánru. Nikdy dříve na žádné česko-slovenském esportové akci podobná show neproběhla. Na pódiu se představí Rytmus, Majk Spirit Paulie Garand a Kenny Rough. Agentura PLAYzone tak pokračuje ve svém poslání přinést revoluci v esportu.

„Pojďme společně pořádně rozproudit Brněnské výstaviště. Tohle finále proměníme v unikátní zážitek. Vytvoříme atmosféru, na kterou diváci nezapomenou. Věřím, že letošní Tipsport MČR CS:GO si nenechá ujít žádný fanoušek špičkového esportu. Na halftime show se sice budeme těšit v neděli, ale bohatý program a spoustu herní zábavy jsme připravili po celý prodloužený víkend od pátku do neděle,“ říká Lukáš Pleskot, výkonný ředitel agentury PLAYzone.

Základní vstupenku si zájemci pořídí na oficiálních stránkách turnaje MČR. Základní jednodenní vstup vyjde pro páteční a nedělní program na 180 Kč, v sobotu pak na 230 Kč. V nabídce jsou dále jednodenní a třídenní Premium balíčky za 399, respektive 999 Kč. S nimi získají držitelé například přednostní vstup na bar, energetický nápoj a drobné dárky od partnerů akce. Nejnáročnější fanoušci si mohou zakoupit třídenní VIP balíček, ve kterém získají kromě zmíněných výhod také vstup do VIP zóny, účast na exkluzivní VIP párty pouze pro pozvané hosty, poukázku na festivalový merch a další bonusy. Cena nejvyššího balíčku je 2499 Kč. Všechny vstupenky opravňují k navštívení celého festivalu Life!, který obsahuje sekce SPORT Life!, DANCE Life!, IN-JOY Life.

 

Titulárním partnerem letošní sezóny MČR v CS:GO je sázková kancelář Tipsport. Dalšími partnery jsou síť restaurací KFC, výrobce počítačových sestav HAL3000, výrobce herních židlí DXRacer, výrobce energetických nápojů Red Bull a výrobce herních zařízení AORUS. Mediálními partnery jsou televizní stanice CNN Prima NEWS, rádio SPIN a herní magazín Score. MČR je organizováno za podpory města Brna.

Všechny aktuální informace o MČR najdete na stránkách www.mcr.gg.

 

 

 

O PLAYzone

Agentura PLAYzone je provozovatelem Vodafone PLAYzone Areny, esportového centra o rozloze přes 1000 m2. Agentura je také organizátorem soutěží MČR, včetně milionové Tipsport MČR CS:GO. Jako součást skupiny Prima se zaměřuje i na výrobu pořadů s herní tematikou, které vysílá televizní stanice Prima COOL, a pravidelné denní zpravodajství přináší prostřednictvím portálu PLAYzone.cz. Ten je nejnavštěvovanějším esportovým serverem na českém internetu a kromě novinek nabízí i turnajovou platformu a funkci Zápasovník. V něm návštěvníci najdou vše podstatné o esportových turnajích, hráčích, zápasech a týmech. V roce 2021 uzavřela agentura PLAYzone exkluzivní partnerství se světovými organizátory ESL a BLAST, jejichž soutěže přináší divákům s českým komentářem.