Radio Kiss Millennium Explosion přilákala do O2 areny 15 000 lidí

Sobota 25. listopadu 2023 se zapsala do dějin nejen Radia Kiss. V O2 areně vystoupily přední hvězdy milénia jako Cascady, Lou Begy, Shauna Bakera feat. Jessica Jean, Groove Coverage, Las Ketchup, Panjabi MC, Floorfily, Jan Wayne feat. Charlene, Reel 2 Real feat. The Mad Stuntman, Loony, Alice DJ, Lucenza, DJ Antoine a Inny. Tato nevídaná hudební kompilace přilákala rekordních 15 tisíc návštěvníků, kteří společně přepsali historii a stanovili rekord, když pod jednou střechou tančili Asereje v největší české koncertní aréně! Další ročník se bude konat 23. listopadu 2024.

Live show, která překonala všechna očekávání, nebyla jen o zahraničních účinkujících. Celkem 23 moderátorů a DJů z Radia Kiss nejprve rozpumpovalo atmosféru v aréně a následně dotáhlo grandiózní afterparty v O2 universum, kde 4 tisíce nadšených kissáků neztratilo energii ani na chvíli.

Jan Čadek, ředitel divize online a obchodní ředitel divize rádií Media Clubu, k tomu říká: „Když jsme před dvěma lety přicházeli s konceptem Radio Kiss Millennium Explosion, mnozí byli skeptičtí. Ale dnes? Dnes můžeme říct, že jsme to dokázali. Letošní akce nejen potvrdila silnou komunitu našich posluchačů, ale také překonala všechna očekávání, a to jak z hlediska atmosféry, tak i prodeje vstupenek. To, co naše moderátory spojuje s fanoušky, je něco výjimečného a já jsem hrdý, že jsme toho součástí. Tento úspěch je pro nás všechny potvrzením, že když věříte ve svou vizi, můžete dosáhnout neuvěřitelných věcí. Naším posluchačům můžu slíbit, že už teď se mají na co těšit v příštím roce.“

Další ročník Radio Kiss Millennium Explosion se bude konat 23. listopadu 2024 v O2 areně. V dnešním vysílání Radia Kiss mohli posluchači zaznamenat již prvního účinkujícího, kterým je Mike Candys. Posluchači se mohou těšit na odhalení dalších jmen, a to až do 7. prosince 2023, kdy bude kompletně představen line-up pro rok 2024.

Vstupenky jsou již v předprodeji na Ticketportal a Ticketmaster. Nezmeškejte příležitost být součástí této nezapomenutelné události! Pro více informací sledujte www.2000millennium.com.