První výročí CNN Prima NEWS s novou kampaní

Zpravodajská multiplatforma CNN Prima NEWS spustila novou komunikační kampaň. Poprvé ji představila u příležitosti jednoho roku od svého startu 3. května 2020 televizním spotem odvysílaným v HLAVNÍCH ZPRÁVÁCH. 360stupňová kampaň bude doplněna vydáním speciálního tištěného magazínu, který reflektuje posledních dvanáct měsíců života nejen CNN Prima NEWS, ale i klíčových událostí, které ovlivnily celé Česko.

Hlavní myšlenka kampaně je vyjádřena v televizním spotu, ve kterém vystupují v prostřizích osobnosti zpravodajství s děkovnými vzkazy určeným všem, kteří čelili dopadům koronavirové pandemie nebo se přímo během krize zasazovali o pomoc ostatním.

„Mediální prostor byl v uplynulém roce zaplněn v drtivé většině zprávami o koronavirové krizi. Pandemie zkrátka zasáhla do života každého z nás. I proto jsme do kampaně k našemu výročí tento klíčový prvek zapojili formou poděkování našim divákům a široké veřejnosti,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima.

Televizní spot, který se inspiroval staniční upoutávkou brazilské CNN, vznikl stejně jako další části kampaně in-house a bude v průběhu května nasazován do vysílání CNN Prima NEWS a doplněn širokou škálou videokanálů nejen v rámci médií skupiny Prima.

Magazín CNN Prima NEWS #1

K prvnímu výročí uvádí zpravodajská multiplatforma i speciální tištěný magazín, ve kterém se nejen o uplynulém roku dočtete v rozhovoru s Markem Singerem, generálním ředitelem skupiny Prima. Se svou vizí CNN Prima NEWS vás pro změnu seznámí její šéfredaktor Pavel Štrunc.

„Magazín je co do šíře rozsahu, hloubky obsahu a atraktivního designu skutečně mimořádnou publikací a věřím, že to čtenáři ocení. Sto čtyřicet stran vybízí k mnoha hodinám inspirativního čtení, k zamyšlení, novému poznání i relaxaci,“ vysvětluje Aleš Pýcha s tím, že v magazínu se slovem a obrazem připomenou události pohledem reportáží, rozhovorů s osobnostmi z mnoha oblastí společenského života, včetně moderátorů zpravodajství CNN Prima NEWS.

„Se začátkem května bude magazín dostupný široké veřejnosti v tradiční prodejní síti a bude také přímo distribuován více než tisícovce klíčových i potencionálních zadavatelů reklamy,“ dodává Aleš Pýcha.

Kampaň bude celý květen pokrývat veškeré hlavní komunikační kanály od printu přes online, sociální média, až po OOH. „Úplnou novinkou je navázání spolupráce se společností Media Channel, na jejichž pražských velkoformátových digitálních plochách se bude v reálném čase zobrazovat aktuální zpravodajství přímo z redakce CNN Prima NEWS. Pražané tak budou moci získávat aktuální informace o podstatných událostech přímo ze sedadel svých vozů,“ doplňuje Pýcha.

Výběr z obsahu magazínu CNN Prima NEWS

  • Marek Singer: „Neříkáme vám jen to, co chcete slyšet“ (rozhovor s generálním ředitelem skupiny Prima)
  • Editorial: Pavel Štrunc (šéfredaktor zpravodajství a publicistiky CNN Prima NEWS)
  • Tomáš Večeřa: „Tohle je jen začátek“ (rozhovor s ředitelem on-line zpravodajství a zástupcem šéfredaktora)
  • Rozhovory s moderátory: Markéta Fialová, Libor Bouček, Terezie Tománková, Karel Voříšek, Pavlína Wolfová a další
  • Pořady: Partie s premiérem Andrejem Babišem, Interview s Miroslavem Donutilem, 360° s Miroslavem Kalouskem a Mirkem Topolánkem, Interview s Jiřinou Bohdalovou a další
  • Reportáže: Smrt, slzy, beznaděj (reportáž z covid oddělení), Kdo nechce pracovat, ať nežije v USA (reportáž z amerických prezidentských voleb), Drsný život v ubytovnách poslance Volného (reportáž o ubytovacích domech nezařazeného poslance Lubomíra Volného) a další

Technické parametry magazínu

TN: 3500

Formát: 230 x 330 mm

Rozsah: 140 stran (včetně obálky na 4 strany)

Výběr z komerčních partnerů: Škoda, BILLA, Ernst & Young, Mastercard, O2, Česká spořitelna etc.

Cena: 129 Kč

 

Zdroj: FTV Prima, spol. s r.o.