První díl rodinného seriálu Slunečná přilákal k obrazovkám 1 323 000 diváků

Premiéru nového rodinného seriálu Slunečná si v sobotu 11. ledna nenechalo na kanálu Prima ujít 1 323 000 diváků. Jednalo se o třetinu diváků sedících u televizních obrazovek (share 32,81 %) v CS 15+. Další díly seriálu mohou diváci sledovat na Primě každé úterý a čtvrtek od 20.15.

„Jsme velice rádi, že Slunečná oslovila tolik diváků, k čemuž jistě přispěly hned dvě věci. Zaprvé skvělé herecké obsazení v čele s Evou Burešovou a Markem Lamborou a zadruhé scénář, který přesvědčivě a lidsky líčí příběh dvou mladých lidí z naprosto odlišných světů, kteří se střetnou, a hned od začátku to mezi nimi jiskří,“ říká Lenka Hornová, ředitelka obsahu FTV Prima. Za novým seriálem stojí právě ona, spolu s osvědčeným týmem – šéfscenáristou Reném Decastelo, ředitelkou výroby Lucií Kršákovou a producenty Simonou Brdičkovou a Ivanem Vodochodským.

Děj seriálu je zasazen do venkovského prostředí. Dvě sestry, jeden zájemce o rozlehlé pozemky, záměna „prince“ a „chuďase“ a rodinné dědictví. Nejenom to je tématem nového seriálu Slunečná, který diváky zavede mezi sestry Týnu (Eva Burešová) a Sylvu (Bára Jánová), které se po smrti svého otce Martina Popelky (Ota Jirák) musí rozhodnout, co s rodinnou farmou. Zatímco Týna chce statek zachránit, a to nejen kvůli sobě, ale i kvůli odkazu svého otce, Sylva o ničem jiném než o prodeji nechce slyšet. To nahrává do karet mladému investorovi Janku Linhartovi (Marek Lambora), který má pocit, že si může všechno koupit, každého okouzlit, a hlavně pokaždé dosáhne svého.

Zatímco první díl viděli diváci výjimečně v sobotním hlavním vysílacím čase, další díly seriálu mohou sledovat každé úterý a čtvrtek ve 20.15, kde Slunečná nahradila seriál Krejzovi.

Zdroj: ATO – Nielsen Admosphere, živě + TS0-3, ke dni 13. 1. 2020

Zdroj: FTV Prima, spol. s.r.o.