Přinášíme informace z Prima párty, která skutečně byla zalitá sluncem

Jsme rádi, že jste dorazili v hojném počtu a strávili úterní večer na Prima party, kde vše bylo doslova zalité sluncem. Proto na vás hned u vstupu čekal welcome drink v podobě chlazeného prosecca či aperolu,  v nerozbitných skleničkách , které jste si mohli odnést jako dárek.

Děkujeme, že jste se s námi zapojili do sportovních her a soutěže o relaxační pobyt. Užili jste si také projížďky na šlapadlech či paddleboardu odkud jste mohli sledovat krásný západ slunce z vodní hladiny. Mnozí z vás se nebáli vyzkoušet ani novou trampolínu či obří skluzavku.

Pobavili jste se na koncertě Marka Ztraceného a nenechali jste ho ve štychu, když ztratil slova písničky k novému seriálu Pálava – život zalitý sluncem, kterou zde zpíval poprvé veřejně. Překvapením večera byl Petr Civín, který předvedl nevšední noční show na flybordu díky svému leteckému umění s ohňostrojem na zádech. Následná afterparty byla v režii  DJ NZYM.

 

A teď to nejdůležitější – kdo se může těšit na tři dny v krásném resortu Svatá Kateřina? Tramtadadá!!

Jsou to Jana Dvořáková, Lenka Šemorová a Lukáš Gargulák. Gratulujeme vítězům a přejeme jim pohodový odpočinek i nevšední zážitky!

Jak to na Prima party vypadalo, se můžete podívat v galerii.