Prima pro diváky připravila osm nových pořadů na jaro

Televize Prima nabízí divákům na jaře skutečně nabitý program. Těšit se mohou hned na osm nových pořadů. Hlavní kanál Prima představí detektivní seriál Einstein: případy nesnesitelného génia, velkolepou zábavní show Zlatá maska, návrat Zdeňka Pohlreicha jako Superšéfa, talkshow Na Pavláska, docu reality Tlouštíci a rekonstrukci reálných případů v odpoledním pořadu Z místa činu. Prima COOL přinese první seriál z vlastní tvorby Po hlavě a unikátní sociální reality show Experiment 21.

Sobotní večery ve 20.15 ovládne od 14. března nový krimiseriál Einstein – případy nesnesitelného génia, který s notnou dávkou humoru představí hlavního hrdinu, jenž je sice sexy a chytrý, ale dost často na zabití. Filip Koenig je génius a nejmladší profesor, který kdy přednášel teorii fyziky na univerzitě. A především pra-pra-pravnuk Alberta Einsteina. Trpí ale dědičnou Huntingtonovou nemocí, a když je chycen při pokusu o krádež léků, které by zpomalily zhoršování jeho zdravotního stavu, připlete se k vyšetřování vraždy a pomalu začne rozplétat složitý případ.

12 masek, pod kterými se skrývá 6 Čechů a 6 Slováků, představí show Zlatá maska. V té budou čtyři detektivové (známé osobnosti), mezi nimiž se objeví i Jiřina Bohdalová či Jakub Prachař, nejen podle zpěvu hádat, kdo se pod maskami skrývá. Formát, který slavil úspěchy v zahraničí, vzniká ve spolupráci se slovenskou TV JOJ. Desetidílná show bude diváky bavit od 20. března každý pátek ve 20.15.

Pořad Superšéf – 24 hodin do pekla a zpět je grandiózní návrat Zdeňka Pohlreicha na obrazovky televize Prima. Během 24 hodin v něm „Šéf“ a jeho tým proměňují jak restauraci od kuchyně až po vzhled interiéru, tak především uvažování personálu a majitelů restaurace. Zdeněk Pohlreich totiž musí za rekordně krátký čas přijít na to, kde je zakopaný pes neúspěchu, proč podnik upadá a proč personálu docházejí síly. První díl ze čtyř, který televize Prima odvysílala v pátek 7. února ve 20.15, sledovalo 841 000 diváků v CS 15+ (share 20,93 %).*

 

Lukáš Pavlásek se od 18. února nově představuje každé úterý ve 21.35 v roli moderátora své vlastní talkshow Na Pavláska. V té představuje zajímavé hosty z různých profesí, nabízí sobě vlastní vtip a hravost a nechybí v ní ani oblíbený stand-up.

Jedinečný koncept docu reality nabídnou od 26. března každý čtvrtek ve 21.35 Tlouštíci. Deset statečných účastníků proměny se svěří se svým příběhem. Cestou k vysněné postavě se musí všichni z nich poprat nejen s neznámými potravinami či zdravým jídelníčkem, ale také se zdravým a pravidelným pohybem.

Jak postupují kriminalisté během řešení konkrétních případů, jak probíhají výslechy klíčových postav? To ukáže nový pořad Z místa činu, který nechá nahlédnout diváky do pozadí vyšetřování. Každý všední den v 16.00 od 3. března nabídne divákům emoce, napětí i rozuzlení a práci kriminalistů vysvětlenou na pravdivých příbězích tak, jak je lidé prožívají.

Z filmových novinek se diváci mohou těšit na televizní premiéru snímku Ženy v běhu, který loni v kinech navštívil rekordní počet 1 543 842 diváků. Ženy, které se nebojí vyběhnout štěstí naproti, dorazí na obrazovky 29. března.

Novinky si pro diváky připravila i Prima COOL. Odvážný komediální seriál Po hlavě, který je prvním seriálem z vlastní tvorby tohoto kanálu a vysílá se od začátku února, má neobvyklý koncept. Kromě Petra Buchty v hlavní roli Indyho, a jeho blízkých, se diváci seznámili s Igorem Chmelou ve velice zvláštní roli. Je mozkem Indyho, který se dostane do nejedné šlamastyky, a je právě na jeho mozku v podání Chmely, aby ho zachránil. Tedy pokud se mu zrovna chce, je totiž dosti škodolibý…

Ve stejném časovém slotu, tedy každé pondělí ve 20.50, vystřídá od 16. března Indyho na Prima COOL Experiment 21. Žijeme v době přepychu a blahobytu. Díky internetu a dokonalým službám máme takřka neomezený přístup k čemukoli, co si zamaneme. Jedinou hranicí jsou naše finanční možnosti. Jak bychom se ale cítili, kdybychom o vše přišli? To ukáže právě tento sociální experiment, během kterého čtyři zpovykaní Pražáci přijdou o vše, aby následujících 21 dní mohli každých 24 hodin získat zpět jednu vybranou věc, bez níž nedokážou žít.

*Zdroj: ATO-Nielsen Admosphere, živě + TS0-3, ke dni 13. 2. 2020

Zdroj: FTV Prima, spol. s r.o.