Prima Mazlíček představí svět zvířat

Informovat, vzdělávat, a především pobavit. To je cílem nového pořadu Prima Mazlíček, zaměřeného čistě na zvířata – ať už jde o ta domácí, volně žijící či hospodářská. Divákům přinese zajímavosti z domova i ze zahraničí a široký okruh témat nadchne každého milovníka zvířat. Na pořad, kterým provází Jan Šťastný, se diváci mohou těšit od 9. srpna každou neděli dopoledne na Primě.

„Zvířata mě provázejí celý život. Rád jsem v jejich společnosti, rád se o nich dozvídám něco nového. Proto mě těší, že v novém pořadu ukazujeme divákům jejich svět tak, jak ho možná neznají,“ popisuje Prima Mazlíčka jeho moderátor Jan Šťastný.

První díl diváky provede péčí o zvířata v létě – ukáže, jak se postarat o popálené psí tlapky z rozpáleného chodníku i to, kdy psí kamarády venčit a stříhat. Je všeobecně známo, že v letních vedrech není radno nechávat psa v autě. Co ale dělat, pokud třeba na ulici v autě nějakého najdete? Jak mu podat první pomoc? Jaké trápení v těchto podmínkách psi zažívají, si vyzkoušel speciální host dílu – milovnice psů Patricie Pagáčová. Pořad také poradí, jak v parních letních dnech pomoci zvířatům a ptákům na zahrádce a v přírodě, a samozřejmě představí i kočky a psy čekající na nový domov v útulcích.

První díl pořadu sledujte už v neděli 9. srpna v 9.30 na televizi Prima.

Zdroj: FTV Prima, spol. s r.o.