Prima COOL přináší sérii letních koncertů COOL ON THE WATER, představí se DJ Wich i Orion

Stanice Prima COOL a Radio SPIN 96,2 zahájí ve čtvrtek 15. července druhý ročník série letních koncertů COOL ON THE WATER, která v loňském roce zaznamenala u fanoušků mimořádný ohlas. I letos se interpreti představí na vodě v jedinečných prostorách lodě Cargo Gallery na Smíchovské náplavce. O první nadupanou live show se postarají Maniak, DJ Wich a Orion, součástí programu bude i autogramiáda.

Letošní COOL ON THE WATER naváže na úspěšné koncerty z loňského léta a na lodi Cargo Gallery uspořádá nezapomenutelné letní party. První live show, která se odehraje ve čtvrtek 15. července, předvedou hudební producent a DJ česko-slovenské hip-hopové scény DJ Wich, brněnský rapper ruského původu Maniak a zakladatel PSH, rapper Orion. Celý večer zároveň poslouží i jako release party k novému albu Černej kůň, které vydávají Maniak a DJ Wich 12. července. Bude čítat čtrnáct tracků a objeví se na něm hosté jako PSH, Mikýř, Indy, Dame a 7krat3.

Vstupenky za cenu 190 Kč je možné zakoupit zde: https://www.eventmat.cz/event/cool-on-the-water-maniak-dj-wich-orion. Vstup na místě pak bude za cenu 250 Kč. Na akci budou dodržována aktuální pravidla pro konání koncertů v době pandemie. Testování na covid-19 bude možné také před vstupem na místě.

COOL ON THE WATER bude pokračovat i v dalších měsících – 19. srpna, 16. září a 21. října. Hudební line-up zveřejní Prima COOL na webových stránkách a sociálních sítích: https://coolmagazin.iprima.cz/, http://coolife.cz/, https://www.facebook.com/primacool/, https://www.instagram.com/primacooltv/.

COOL ON THE WATER

Čtvrtek 15. července

Loď Cargo Gallery, náplavka, Hořejší nábřeží, Praha 5 – Smíchov

17.00 – otevření lodě Cargo Gallery, grilování, drinky

18.00–20.00 – autogramiáda

20.00 – live show

 

Zdroj: FTV Prima, spol. s r.o.