Prima COOL přesouvá herní pořady Re-Play a COOL Esport do atraktivnějšího vysílacího času

Televizní stanice Prima COOL vychází vstříc fanouškům videoher a přesouvá premiéry oblíbených pořadů Re-Play a COOL Esport ze sobotního dopoledne na pondělní, respektive středeční večer. Se svými oblíbenými moderátory se diváci první týden setkají ve 23.20. Víkendové vysílání stanice Prima COOL však neruší a do sobotního dopoledne zařazuje reprízy obou pořadů.

Poprvé se v novém vysílacím čase představí už v pondělí 1. března magazín Re-Play, který se zaměřuje především na recenze a novinky ze světa počítačových, konzolových a mobilních her. Pozvání do studia přijal známý herec a dabér Filip Švarc. Hned ve středu 3. března naváže nový díl pořadu COOL Esport, který se věnuje profesionálním soutěžím ve videohrách. Diváci se mohou kromě aktualit ze světa elektronických sportů těšit i na rozhovor s Janem „Eldesanem“ Paškem, předsedou největší české esportové organizace Inaequalis.

„Hlavní cílovou skupinu tvoří lidé mezi 15 a 40 lety. Přesunutím premiér obou herních pořadů do večerního slotu vycházíme vstříc těmto divákům, kterým můžeme nabídnout pro ně atraktivní vysílací čas. Ale ani ti, kteří jsou zvyklí na sobotní dopoledne, o své pořady nepřijdou, neboť se v tomto čase mohou těšit na jejich reprízy,“ říká Roman Mrázek, programový ředitel televize Prima.

Nové vysílací časy

Pondělí 23.20 – Re-Play (premiéra 1. 3.)

Středa 23.20 – COOL Esport (premiéra 3. 3.)

Sobota dopoledne – Re-Play (1. repríza), následuje COOL Esport (1. repríza)

Neděle noc – Re-Play (2. repríza), následuje COOL Esport (2. repríza)

Pátek dopoledne – Re-Play (3. repríza) – COOL Esport (3. repríza)

Pořad Re-Play vysílá televizní stanice Prima COOL od února roku 2010. Historicky první díl magazínu COOL Esport mohli diváci zhlédnout v dubnu 2018.

Zdroj: FTV Prima, spol. s r.o.