Pořadem večera byla Slunečná. Úspěšně odstartovala také novinka – Karanténa: Jedeme v tom spolu

Úterní večer patřil Slunečné, dvaadvacátou epizodu primáckého seriálu si nenechal ujít rekordní počet diváků, 1 435 000 (share 32,48 %) v CS 15+. Jednalo se o nejsledovanější pořad po 20. hodině. Úspěšný start má za sebou i zbrusu nový pořad Karanténa: Jedeme v tom spolu, který byl hned třetím nejsledovanějším nezpravodajským pořadem po 20. hodině. První díl Karantény: Jedeme v tom spolu sledovalo 712 000 diváků (share 21 %) v CS 15+. Do třetice se dařilo také pořadu TOP STAR, kde i včera radil Láďa Hruška ve své rubrice Nouzovky. Včerejší díl sledovalo 669 000 diváků (share 15,32 %) v CS 15+ a jednalo se o nejsledovanější díl za rok 2020.

Hosty prvního vydání Karantény: Jedeme v tom spolu byli šéfkuchař Zdeněk Pohlreich a Rastislav Maďar, epidemiolog z Ústavu epidemiologie a ochrany veřejného zdraví Lékařské fakulty Ostravské univerzity. Vzhledem k současným nařízením a omezením kvůli pandemii koronaviru byli hosté v pořadu prostřednictvím telemostu. A z domova kvůli karanténě vysílala i moderátorka Markéta Fialová.

 „Karanténa. Tohle slovo se stalo za posledních pár dnů nečekaně jedním z nejpoužívanějších v Česku. Jedeme v tom všichni společně a bez rozdílu. Tento nečekaný stav pochopitelně navozuje celou řadu otázek a diváci Primy si zaslouží co nejvíce odpovědí. V Karanténě se živě představí dva hosté, kteří budou připraveni zodpovědět otázky nejen Markéty Fialové a moje, ale i diváků. Kromě toho karanténa přinese i dva elementy, které jsou stěžejní pro překonání jakékoli krize – humor a nadhled,“ říká o novém pořadu moderátor Libor Bouček.

Nikdy jsem si nemyslela, že moje obnovená premiéra na Primě proběhne z mého obýváku a v roušce. Situace je ale už taková, jinak to nejde. A já jsem moc ráda, že jsem i v takovém provizoriu mohla dělat svou práci, být ve spojení s kolegy i diváky a informovat o dění, které se týká opravdu každého z nás,“ říká Markéta Fialová. Další vydání Karantény: Jedeme v tom spolu uvidí diváci v úterý 31. března opět hned po odvysílání seriálu Slunečná.

Láďa Hruška ve své rubrice Nouzovky v pořadu TOP STAR tentokrát divákům poradil, jak naložit s penězi a dalšími kovovými předměty. Na další užitečné rady z oblasti úklidu a dezinfekce domácnosti se mohou diváci těšit vždy třikrát týdně.

Zdroj: ATO-Nielsen Admosphere, živě + TS0-3, ke dni 25. 3. 2020

Zdroj: FTV Prima spol. s r.o.