Podzimní BIZ BRUNCH byl věnován automotive segmentu

Obchodní zastupitelství Media Club představilo klientům na podzimním BIZ BRUNCHI automobilovou vertikálu CAR PR MEDIA, která stojí za tradičními i novými motoristickými pořady a weby patřícími do portfolia skupiny Prima. Ředitel vertikály Ondřej Běhal s vedoucím televizní divize Pepou Vrtalem představili klientům stávající aktivity i chystané novinky a obchodní ředitelka Lucie Kučerová jim nastínila možnosti případné spolupráce.

Úvodním slovem zahájil businessový brunch Ondřej Běhal, ředitel CAR PR MEDIA. Představil televizní formáty – tradičním z nich je motoristický pořad Autosalon. Jedná se o nejstarší pořad na Primě, vysílaný již 25 let, jenž sleduje průměrně 250 tisíc diváků v CS 15+. Dalším úspěšným formátem je rodinná cestopisná road movie Fotr na tripu. Připravuje se nová crazy soutěž Blondýna, kutil a zabiják. Společnost nevyrábí pouze motoristické pořady, které lze sledovat i na Streamu, ale provozuje také internetové stránky Autosalon.tv s měsíční návštěvností 1,35 milionu RU (březen 2022), čímž se dostává před konkurenční weby. Aktivní je i na sociálních sítích a do budoucna by společnost CAR PR MEDIA chtěla vydávat i vlastní časopis a představí e-shop s nabídkou ověřených produktů. Závěrem Ondřej Běhal zmínil dopad novely vysílacího zákona na vysílání Autosalonu coby spotřebitelského magazínu.

Lucie Kučerová, obchodní ředitelka CAR PR, Petr Majer a Petr Sochorek, obchodní zástupci Media Clubu, představili nabízené obchodní formáty, kterými jsou: sponzorské spoty, injektáže a loga. Představili možnost PP – s aktivní nebo pasivní prezentací produktu. Pořad Blondýna, kutil a zabiják pak umožňuje zapojit produkty i zaměstnance partnerských společností přímo do soutěže. Klienti navíc mohou zvýšit zásah své reklamní kampaně pomocí prezentace na webu a sociálních sítích.

Samozřejmě nemohl chybět „duchovní otec“ a tvář všech televizních pořadů Pepa Vrtal, který všem přiblížil zaměření i tvorbu formátů. Začal vlajkovým pořadem Autosalon, který uvítal nové tváře v podobě Amazonky – kamioňačky na cestách, Pavla Lišky – testera motorek, Martina Müllera – milovníka aut se silným YouTube kanálem. Dále představil rodinný formát road movie v podobě Fotra na tripu, v jehož rámci se svými dcerami divákům přibližuje místa, kam se jiní běžně nevydají. V neposlední řadě klienty seznámil s novým pořadem, v němž se pokouší parta čtyř soutěžících porazit tajemnou, a přitom sakra rychlou blondýnu. Blondýna, kutil a zabiják se od listopadu objeví na obrazovkách.