Paramount nabízí pořady pro děti v ukrajinštině zdarma napříč Evropou. V Česku a na Slovensku jsou v rámci lineárního vysílání u operátorů

Společnost Paramount oznámila, že zpřístupňuje obsah pro děti ze svých kanálů Nickelodeon a Nick Jr. v ukrajinštině a přináší tak bezplatný obsah v rodném jazyce dětským uprchlíkům, kteří utekli z Ukrajiny do sousedních států. Sledování oblíbených animovaných filmů má dětem přinést pocit pohodlí a domova, přestože jsou v zahraničí. Kromě celkového daru ve výši 1 milionu dolarů, který společnost věnovala na podporu humanitárních organizací, nabídne Paramount výběr toho nejlepšího dětského obsahu, jako je SpongeBob v kalhotách a Tlapková patrola na Pluto TV, v lineárním vysílání a na vybraných YouTube kanálech Nickelodeon a Nick Jr. napříč Evropou.

V České republice a na Slovensku je u vybraných operátorů dostupný kanál Nickelodeon Ukraine Pluto TV.

Pop-up kanál Nickelodeon Ukraine Pluto TV, který nabízí obsah pro děti všech věkových kategorií v ukrajinštině, je zcela zdarma, bez reklam a vysílá nepřetržitě. Dostupný je pro 30 partnerů společnosti Paramount napříč celou Evropou. V České republice ho již lze najít v nabídkách kanálů u IPTV operátorů Vodafone Czech Republic (na pozici 135), O2 Czech Republic (na pozici 105),
T-Mobile Czech Republic (na pozici 143) a sledovanitv.cz. Na Slovensku pak kanál nabízí Slovak Telekom (na pozici 51), ANTIK Telecom a sledovanietv.sk. Distribuci zajišťuje Axocom s.r.o. jako obchodní zástupce Paramountu v těchto zemích. V obou zemích by se služba v následujících týdnech měla rozšířit i k dalším operátorům a v jednání je i dostupnost dětského obsahu na dalších platformách. Nickelodeon Ukraine Pluto TV lze naladit i prostřednictvím volného satelitního příjmu.

Další možnosti sledování dětského obsahu v ukrajinštině:

YouTube

Nickelodeon od tohoto týdne nabízí obsah v ukrajinštině na vybraných kanálech Nickelodeon a Nick Jr. napříč Evropou. Mezi dostupnými pořady je například SpongeBob v kalhotách, Plamínek a čtyřkoláci nebo Tlapková patrola.

Lineární TV

Paramount nabízí pop-up kanál Nickelodeonu ve spolupráci s Pluto TV v ukrajinském jazyce pod názvem Nickelodeon Ukraine Pluto TV. Vysílání kanálu neobsahuje reklamy a je dostupné více než 30 distribučním partnerům napříč Evropou, mimo jiné v Německu, Švýcarsku, Rakousku, Polsku, Maďarsku, severských zemích, Španělsku, Francii, Itálii, na Blízkém východu a v regionu severní Afriky. Další partneři pro nabídku vysílání kanálu jsou v jednání. Kanál vysílá nepřetržitě a nabízí program pro děti napříč věkovými kategoriemi, mimo jiné oblíbené pořady od Nickelodeon a Nick Jr. jako SpongeBob v kalhotách, Tučňáci z Madagaskaru, Tlapková patrola nebo Plamínek a čtyřkoláci.

Streaming

Ve Spojených státech i mezinárodně Pluto TV zároveň bezplatně poskytne reklamní prostor v hodnotě 2,5 milionů dolarů humanitárním organizacím. V Evropě je navíc v rámci Pluto TV v Německu, Švýcarsku, Rakousku, Francii, Španělsku a Itálii živě kanál Pluto TV Nick Ukraine. Ten nabízí dětem epizody z pořadů Nickelodeonu, jako jsou SpongeBob v kalhotách, Podvodníčci, Želvy Ninja, a to v ukrajinštině a zcela zdarma bez nutnosti jakékoli registrace.