Osmý ročník akce ALPINE PRO Prima Run přilákal stovky účastníků i diváků. Vítězem se stal každý, kdo dorazil a doběhl si pro osobní vítězství

V sobotu 19. srpna proběhla na Výstavišti Holešovice oblíbená akce plná sportu, celebrit a zajímavých výher. Společenská událost propojená se sportovním výkonem. Kdo si odnesl radost z vítězství? Každý, kdo se ve zvolené kategorii postavil na start a doběhl do cíle.

 

Již osmým rokem se konal běžecký happening. Tentokrát se milovníci pohybu sešli na pražském Výstavišti Holešovice, podali v horku bezesporu skvělé sportovní výkony a užili si odpoledne plné výher, dárečků, ale také celebrit. Nejenže se akce účastnily tváře Primy, setkat a nafotit se sportovci mohli s ústředními postavami očekávaného seriálu Eliška a Damián. Také mohli poměřit síly s olympioniky, Michalem Krčmářem, Jiřím Prskavcem, bratry Svobodovými. Kromě toho se i setkali s moderátory CNN Prima NEWS a užili si akustický koncert Emmy Smetana. Startovní balíček byl plný dárků od partnerů. Praktických i těch pro radost. Navíc i se zdravým občerstvením v podobě energetické tyčinky Bombus – pro dospělé účastníky. Děti si den užily v herně Barbie a Hot Wheels. Kreativní zábava pro ně byla připravena ve stánku SEVT. Vyhráli si s Betadinou. Dospělí si mohli nechat změřit zrak u stánku OZP, užít si lahodného luxusu tyčinky Geisha a vyhrát růžový Fiat. Vše zaznamenat bylo možno u stánku CANON, kde jste si mohli nechat udělat rodinné foto. V neposlední řadě se soutěžilo o poukazy na nákup v prodejnách a na e-shopu ALPINE PRO.

Sevtíkův dětský běh ukázal, že dětská energie je nevyčerpatelná

„Moc se mi líbila touha dnešních dětí vyhrávat. Ty, které se postavily na start Sevtíkova dětského běhu, rozhodně nejsou líné a jsou důkazem toho, že to s nastupující generací není tak špatné. I když prognózy jsou negativní, já zůstávám optimistou. Všechny děti vyhrály svůj závod na celé čáře,“ podotýká Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima. Děti si užily také bohatý doprovodný program.

Celebrity vyhrály samy nad sebou

Rozcvičku před velkým během vedla atletka a fitness trenérka Barbora Procházková. Předběžcem Sevtíkova dětského běhu, ale i účastníkem ALPINE PRO Prima Run, byl Láďa Hruška, který si sáhl na samé dno svých sil, nicméně oba závody zvládl na jedničku. Sportovní moderátor Petr Vágner s partnerkou dokázali, stejně jako ostatní moderátoři, že jim sport rozhodně není cizí. Po akci zbylo všem dost energie pro skvělý koncert Emmy Smetana.

Profi příprava se sportovní výbavou ALPINE PRO

Pokud vám to letos nevyšlo a trať o délce 5 km byla nad vaše síly, trénujte už dnes na příští rok. S přípravou je totiž nejlepší začít v předstihu. Titulární partner se právě o výkon a všech sportovců dlouhodobě stará. ALPINE PRO ALPINE PRO je předním českým výrobcem sportovního, outdoorového oblečení a obuvi a oficiální partner Českého olympijského týmu. Jak vysvětluje Václav Hrbek, majitel společnosti ALPINE PRO: „Pro nás vyhrává každý, kdo na akci dorazil. Je potřeba, aby se sport stal pravidelnou součástí každodenního života všech, kdo se starají o své zdraví, životní styl. Rádi jim pomůžeme s tím, aby byli pro sportovní výkon správně oblečeni a pro lámání osobních rekordů byl jejich outfit za všech situací dokonalý a funkční.“