Ohnivý kuře vyráží do svého finále

Již v úterý 9. 1. se na obrazovky Primy vrací populární seriál Ohnivý kuře. Jedná se o poslední řadu této seriálové stálice, a divákům se tak postupně uzavřou osudy jejich oblíbených hrdinů.

Oblíbený seriál z gastronomického prostředí si za dobu svého vysílání vybudoval stabilní diváckou základnu. Příběhy Mika a Buráka spějí v nadcházející sezóně do svého finále. Diváci se ale ještě mohou těšit na celou řadu zápletek a zajímavých rozuzlení jednotlivých dějových linek. Chybět nebudou ani nové postavy, které dějem řádně zamíchají. Fanoušci se tak setkají například s Pavlou Tomicovou, Oldřichem Navrátilem, Kristinou Svarinskou, Markem Lamborou, Arnoštem Goldflamem nebo Carmen Mayerovou.

„Vše má svůj začátek a konec. Nejinak je tomu také u televizních seriálů. Úspěch Ohnivýho kuřete je jasný, z původně zamýšlených 80 dílů jich je nakonec více než 200. Diváci ocenili a oceňují humor, prostředí, ale i celkové zaměření seriálu. Vaření je v Česku fenomén. Díky Ohnivýmu kuřeti vzniklo několik kuchařských knih, vytvořili jsme hvězdu vietnamské kuchyně, postavu Liua, a v superlativech bych mohl jistě dlouho pokračovat. Scenáristé nepolevují ani v posední řadě, ve které se příběhy našich hrdinů završí,“ slibuje programový ředitel Prima Group Roman Mrázek.

Seriál Ohnivý kuře je zpět již v úterý 9. ledna ve 20.15 na Primě a dále pak pravidelně každé úterý a čtvrtek.

Zdroj: FTV Prima, spol. s r.o.