Óčko vypouští nový seriál KB Band Academy a chystá exkluzivní akustický koncert kapely UDG

Dnes Óčko vypustí seriál KB Band Academy, ve kterém můžou diváci sledovat, jak si vybrané kapely v talentové soutěži poradí s úkoly a připomínkami, které dostanou od předních osobností hudební scény. Projekt vyvrcholí KB Acoustic stage s kapelou UDG a jejich prvním akustickým koncertem vůbec.

V úvodních dílech uvidíte, kam se posunuly kapely prvního ročníku ve své hudební kariéře. Dozvíte se, s jakými TOP producenty pracují na svých singlech, nebo jaké velké koncerty mají od soutěže za sebou a které je teprve čekají. Nyní startuje druhý ročník projektu, který je příležitostí pro dvě nové kapely.

„V nastartování kariéry jim budou kromě mentora Michala „Majkláče“ Nováka opět pomáhat osobnosti hudební scény, ve vizuálu jim poradí Milan Cais z Tata bojs, coververze oldschoolových hitů zhodnotí Ondřej Hejma a feedback k novým singlům hitmaker Michal Hrůza,“ slibuje šéfdramaturg Óčka Alexandr Guha.

Michal Hrůza také patří mezi první potvrzené hosty akustického koncertu známé kapely UDG, kterým celý projekt v prosinci vyvrcholí. Óčko touto show naváže na úspěšnou sérii akustických koncertů, kterou již prošla řada předních tuzemských interpretů.

„Věřte nebo ne, ale v naší již celkem dlouhé a bohaté kariéře, jsme se k práci na akustické podobě našich písní ještě nedostali. Teď to bereme zhurta a vznikne rovnou akustické CD, DVD a videoklip. To je pro nás pořádná výzva! Těšíme se na to,“ říká Tomáš Staněk alias Jugi z UDG.

Na akustickém koncertu UDG, který se uskuteční v nové koncertní hale Uprostřed Vnitroblocku, se mezi dalšími hosty objeví třeba Xindl X nebo Michal Ambrož z legendární kapely Hudba Praha. Záznam koncertu uvede Óčko v roce 2018.

Premiérové díly hudební akademie vysílá Óčko každý čtvrtek v 13:00, reprízy v pátek a v neděli. Sledovat lze i online na www.kbba.cz. Partnerem projektu je Komerční banka.

Hudební stanice ÓČKO, ÓČKO GOLD a ÓČKO EXPRES jsou součástí multimediální skupiny MAFRA a pravidelně se podílí na podpoře domácí tvorby.

Zdroj: Stanice O, a.s.