Oblíbené Prima NÁKUPY jsou opět tady. Kromě slev přinesou i autogramiády hvězd Slunečné

Již 14.–20. června proběhne další ročník oblíbené akce Prima NÁKUPY. I tentokrát přinese řadu slev a speciálních nabídek do desítek kamenných i online obchodů. Pro návštěvníky vybraných obchodních center napříč republikou pak budou nově v rámci celého týdne připraveny LOUNGE Prima NÁKUPY, ve kterých proběhnou i autogramiády oblíbených hereček ze Slunečné Evy Burešové, Denisy Nesvačilové a dalších tváří Primy. Titulárním partnerem akce je opět společnost Mastercard.

Kupony nabídnou slevy ve všech segmentech, a výhodněji tak bude možné nakoupit vše od oblečení, přes vybavení domácnosti, až po příslušenství k automobilům. Zákazníci se mohou těšit na zhruba 200 zajímavých slev, se kterými pořídí zboží až o 50 % výhodněji. Kuponové knížky se slevami je možné získat 11. června v deníku Blesk, v aplikaci Prima NÁKUPY v HbbTV, na webu www.primanakupy.cz nebo ve vybraných obchodních centrech v LOUNGE Prima NÁKUPY. Ty čekají na návštěvníky obchodních center Metropole Zličín Praha, OC Futurum Hradec Králové, Outlet Arena Moravia Ostrava, OC Hané Olomouc, OZC Zlaté jablko Zlín a Freeport Fashion Outlet Hatě.

V rámci LOUNGE Prima NÁKUPY proběhnou také autogramiády oblíbených hereček Evy Burešové a Denisy Nesvačilové, v některých městech se k nim přidají i další známé tváře televize Prima – moderátorky Iva Kubelková a Eva Perkausová. Návštěvníci si v LOUNGE Prima NÁKUPY zároveň budou moci zpříjemnit nakupování a vyzvednout si dáreček.

Kdy budeme v jednotlivých městech: