Na vlnách Jadranu

Na vlnách Jadranu

prima+ přináší na svou platformu další seriál ze své televizní dílny. Novinkou je tentokrát seriál Na vlnách Jadranu, který volně navazuje na sérii Pod hladinou. Hlavní hrdina Jan Zach (Matěj Hádek) přijíždí jako pomoc pobřežní policie do Chorvatska a připojuje se k jejich záchranářské práci. Bude řešit nejen problémy českých turistů na jejich dovolené, ale zároveň se tu začne rozmotávat i jeho tajemství, které si dovezl s sebou z Česka.

Autorkami seriálu Na vlnách Jadranu jsou Lucie Paulová a Marta Fenclová. Výrobu zajišťuje chorvatská produkce „Adria Studio Produkcija“, koproducentem je TV JOJ a televize Prima. Diváci se mohou těšit na jména jako Matěj Hádek, Sandra Nováková, Natália Germáni, Adam Ernest, Sebastian Cavazza, Sara Sandeva, Maroš Kramár, Anna Šišková, Veronika Lapková, Ondřej Kubina, Filip František Červenka, Václav Vydra, Kristýna Leichtová, Ondřej Kraus, Hana Gregorová, Štěpán Benoni, Cyril Dobrý, Kristýna Kociánová, Michal Dalecký, Iva Kubelková a Pavlína Němcová.

Šestidílná minisérie z prostředí jadranské riviéry a pobřežní policie ukáže, jak budou dva Češi sloužit v době letní sezony v rámci pomoci českým turistům. Ústřední dvojici ztvárnili Matěj Hádek jako Jan Zach a Adam Ernest coby Eda Vopěnka. Honza Zach (Matěj Hádek) přijíždí na místo, kde před rokem sloužila a při výkonu služby zahynula jeho přítelkyně Alice Jirásková (Sandra Nováková). Zach na místě zjišťuje, že Alice se zřejmě zamilovala do charismatického chorvatského potápěče Zorana Radniće (Sebastian Cavazza), který je teď Honzovým nejbližším spolupracovníkem a kolegou. Zoran se pro Zacha stává při hledání příčiny Aliciny smrti okamžitě prvním podezřelým.