Na první konferenci Effie přijede i Karmali ze CNN

První ročník konference Effie se bude konat před vyhlášením vítězů stejnojmenné soutěže.

Letošní ročník soutěže Effie, kterou každoročně organizuje Asociace komunikačních agentur, se poprvé ve své historii spojuje i s půldenní konferencí. Ta se bude konat v prostorách Galerie Lucerna na téma Efektivita marketingové komunikace. 

Konferenci bude moderovat Jan Binar, CEO McCann Worlgroup Prague, který otevře proud příspěvků přednáškou „Cesta k efektivitě. Kde jsme? Jak nejefektivněji zlepšit plánování, dodání i prokazování efektivity“, v níž představí mimo jiné základní výsledky výzkumu AKA o hodnotě komunikačního/marketingového oboru.

Dále na konferenci vystoupí Faisal Karmali, Senior Director of Business Operations ze CNN International Commercial, jenž bude mluvit na téma „Brands, publishers and consumers – how the conversation is changing”. Buzzwordy „clienteling“ a „personalized customer experiences” se bude zabývat Cecilia Floridi z DataLabTereza Báčová z reklamní skupiny Serviceplan bude srovnávat český a německý trh a marketingový specialista Miroslav Černý vystoupí s příspěvkem „Give your audience chance to get it effortlessly”.

Ve večerních hodinách naváže na konferenci vyhlášení vítězů soutěže Effie, které bude probíhat v kině Lucerna, kde přímo před zraky přítomných vybere užší porota Grand Prix. 

Partnerem soutěže Effie 2019 je FTV Prima.

Zdroj: https://www.mediaguru.cz/akce/na-prvni-konferenci-effie-prijede-i-karmali-ze-cnn/