Media Club navázal spolupráci s IndaHash. Nabízí tak jednoduchou správu kampaní na sociálních sítích

Obchodní zastupitelství Media Club nově navázalo spolupráci s platformou IndaHash, která vznikla v Polsku. Ta klientům nabízí zjednodušenou správu kampaní na sociálních sítích, zejména na Instagramu. 

Platforma IndaHash funguje na rychlém a automatickém přiřazování vhodných influencerů dle zaměření značky a požadavků stanovených tvůrcem reklamní kampaně. Z větší části spolupracuje s mikro influencery, ale i s midi a makro influencery. Jedná se o unikátní nástroj, který umožňuje oslovit potenciální zákazníky fotografiemi či krátkými videi, sdílenými běžnými lidmi. Další výhodou je, že nevyžaduje individuální podepisování smluv s každým influencerem zvlášť – vše probíhá automaticky skrze platformu.

Jsme velmi rádi, že se nám podařilo navázat spolupráci s tak významným zastupitelstvím, jakým je Media Club. IndaHash je jeden z nejrespektovanějších polských startupů, založen byl v lednu 2016 a na trh vcházel s několika desítkami zaměstnanců. K dnešnímu dni jsme se rozrostli na více než 150 lidí a poskytujeme na trhu skutečně ojedinělé efektivní a rychlé řešení,“ říká Barbora Jurčová, business development manager CEE pro Česko a Slovensko za IndaHash.

Těší nás, že rozšiřujeme naše portfolio o IndaHash. Tato platforma má pro klienty Media Clubu ještě jednu výhodu – umí spravovat kampaně i mimo území České republiky, čímž značně zjednodušuje práci českým firmám působícím ve více zemích. Správa IndaHash zahrnuje Instagram, Tik Tok, YouTube, Snapchat, Twitter a Facebook,“ dodává Petr Hatlapatka, vedoucí online prodeje Media Clubu.