Lednový BIZ BRUNCH představil hobby novinky Prima DOMA a online sekce Media Clubu

Už první březnovou neděli se na obrazovky Primy vrací s premiérovými díly divácky oblíbené hobby pořady. Receptář prima nápadů představí novou rubriku Úklid pro klid i seriál o výchově psa. Libovky Pepy Libického si diváci užijí v prodloužené délce, s celou řadou nových rubrik. Vychytávky Ládi Hrušky přinesou spoustu dalších zlepšováků z českých dílen i kuchyní. Do nedělního hobby okénka se navíc připravuje nový pořad Zahradník po ruce s moderátorem Tomášem Trejbalem, který bude diváky provázet zakládáním přírodní zahrady i ekologickým pěstováním na balkonech a terasách. Jaké z toho plynou možnosti pro inzerenty, přiblížil na druhém letošním BIZ BRUNCHI sám moderátor Pepa Libický spolu se Stanislavem Knotkem a Jiřím Kadrnkou, ředitelem a obchodním ředitelem Prima DOMA MEDIA. Petr Hatlapatka, obchodní ředitel divize online Media Clubu, pak seznámil hosty s aktuálními inzertními online balíčky.

„Startovat budeme i nadále Receptářem prima nápadů s Oldřichem Navrátilem, kterému bude sekundovat zručný řemeslník Pepa Libický. Přineseme však několik nových rubrik. Jednou z nich bude Necvičák s Tomáše Nushartem, který ukáže divákům jiný pohled na výcvik psů, ale i dalších zvířat. Jako další přibude Úklid pro klid s Kateřinou Brožovou, která, jak už název napovídá, ukáže, jak si s úklidem domácnosti poradit snadno, rychle, a navíc ekologicky. V programu budou klasicky následovat Libovky Pepy Libického, které budou nově o deset minut delší. I v nich přidáváme nové rubriky – jednu o re-use tématech, která považujeme za důležitá a aktuální, druhá pak ponese název Tak se staví dnes a bude patřit současným trendům ve stavebnictví,“ prozrazuje ředitel Prima DOMA MEDIA Stanislav Knotek o novinkách v jednotlivých pořadech.

„Zahradník Tomáš Trejbal je renomovaným odborníkem, se kterým se diváci znají už od loňského podzimu z Receptáře prima nápadů. V tomto pořadu zůstane jeho rubrika i nadále, pouze s novým názvem Směle do toho. Zahradník po ruce je pak nově připravován jako samostatný pořad, ve kterém Tomáš v praktických ukázkách a workshopech předvede, jak si vypěstovat zeleninu a ovoce bez chemie, a rozšířit tak svůj životní prostor o kus zdravé přírody, například i na malém balkonu,“ vysvětluje Stanislav Knotek a dodává: Tomáš Trejbal i již zmíněná Kateřina Brožová jsou velmi populární na Instagramu a skrze ně budeme mít skvělou příležitost cílit na mladší publikum.“ Poslední z vysílaných pořadů, Vychytávky Ládi Hrušky, zůstane beze změn a bude nadále přinášet divácky populární rubriky z Láďovy dílny i kuchyně, a především z návštěv u diváků.

Rozmanitost a obsáhlost kutilských a zahrádkářských pořadů nabízí široký prostor pro kreativní spolupráci a prezentaci klientů z různých oborů. Například prostřednictvím moderátorů a redaktorů jednotlivých publik, kteří už u diváků získali renomé odborníků. „Podařilo se mi u diváků získat určitý kredit, kdy už pro ně nejsem pouhým moderátorem, ale i odborníkem a garantem kvality. Do našich reportáží umíme nenásilně zakomponovat nejrůznější produkty či firmy, ale vždy musíme být o jejich úrovni sami přesvědčeni,“ zdůrazňuje oblíbený moderátor Pepa Libický.

Na televizní obsah vertikály Prima DOMA je navíc navázána celá řada profilů na sociálních sítích a do jejího portfolia patří i velké množství tematických webů. „Momentálně jich máme sedm – po loňské akvizici Impression Media skupinou Prima jsme se rozrostli o Living.cz a Magazinzahrada.cz. Měsíčně oslovíme celkem kolem milionu a půl uživatelů a celková synergie v rámci našeho mediálního mixu je pro nás a pro úspěchy našich inzerentů klíčová,“ vypočítává Jiří Kadrnka, obchodní ředitel Prima DOMA MEDIA.

Za online divizi Media Clubu promluvil její ředitel Petr Hatlapatka, který představil jednotlivé inzertní balíčky umožňující klientům cílit na specifické zájmové skupiny uživatelů. Inzerenti mohou vybírat z nabídky Zpravodajství, Bydlení a hobby, Auta, Vaření a recepty, Muži, Ženy a samozřejmě pack ADD UP, zahrnující všechny weby z portfolia Media Clubu. Těch je až 190, se zásahem 7,3 milionu reálných uživatelů měsíčně.